Slovenská reprezentácia predvádza na majstrovstvách sveta v hokeji katastrofálne výkony a kompetentní za to budú niesť následky. Generálny manažér Róbert Švehla a hlavný tréner Zdeno Cíger majú už svoje dni v reprezentácii zrejme spočítané! Slovenským hokejovým fanúšikom ostali pri pozeraní tohtoročných majstrovstiev sveta oči len pre plač. Ani jedno víťazstvo v riadnom hracom čase a 5 prehier hovoria za všetko. Výkony našich chlapcov a celá hra sa nepozdáva ani prezidentovi Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martinovi Kohútovi, ktorý sa nespokojnosť s vedením tímu rozhodol vyjadriť nahlas!

Aj keď asi len málokto čakal, že by naši chlapci mohli tento rok útočiť na medaily, nikto by pred turnajom nepovedal, že ich porazia také tímy, ako napríklad Dáni, Lotyši či Nemci. Už len naše víťazstvo nad Talianskom bolo tesné a poukázalo na to, že v tíme zrejme nevládne pohoda. Samozrejme, výprask od Rusov či Američanov vzbudil ešte väčšie pochybenia a prezident SZĽH vyslovil pre Švehlu a Cígera bolestivý verdikt!

Róbert Švehla a Zdeno Cíger už nemajú podporu prezidenta SZĽH!

Z výkonov slovenských hokejistov na ľadovej ploche je sklamaný aj sám Martin Kohút, rozhodol sa preto urobiť rázny krok. Keďže Cígerovi aj Švehlovi končí po turnaji dvojročná zmluva, pán Kohút vyhlásil, že nie je za to, aby táto dvojica naďalej viedla reprezentačný tím. Avšak o všetkom sa rozhodne na rokovaní výkonného výboru.

Novým generálnym manažérom Miroslav Šatan?

Martin Kohút sa netají tým, že by vo funkcii nového generálneho manažéra rád videl Miroslava Šatana. Myslí si, že jeho príchod by do slovenského hokeja priniesol pokoj.

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk >>> TU

Zdroj: Sport.sk | Foto: Twitter, Facebook, YouTube