Vision Future Luxury je názov konceptu najluxusnejšieho vozidla v histórií BMW. Koncept futuristickej limuzíny by sa mal stať v budúcnosti reálnym konkurentom prémiovej limuzíny Mercedes Maybach.Vlajková loď bavorskej značky bude mať dĺžku cez päť metrov, čo je v tejto kategórií nutné minimum. Netradične riešené bude nastupovanie pasažierov na zadné sedadlá, dvere sa budú otvárať proti smeru jazdy, čo dodá punc výnimočnosti a uľahčí nastupovanie solventným cestujúcim.

BMW 9 2

Samotný vzhľad limuzíny napovedá, že bude nabitá modernými materiálmi a technológiami. Karoséria bude konštruovaná prevažne z hliníka a karbónových vláken. Interiér plný luxusu bude tvoriť koža a drevo, doplnené veľkými displejmi plynule zapadajúcimi do palubnej dosky. Samozrejmosťou je head up displej, ktorý okrem zobrazenia základných informácií zvýrazní podstatné objekty premávky. O osvetlenie vozovky sa budú starať laserové svetlomety s dosahom 600 metrov.

BMW 9 3

Kedy sa dočkáme skutočnej podoby tejto nádhernej nemeckej limuzíny, zatiaľ jasné nie je. Dve veci sú však zrejmé už teraz. Máme sa na čo tešiť a Mercedes sa môže začať triasť.

BMW 9 1

BMW 9 4

BMW 9 5

BMW 9 6

BMW 9 7