Len si to predstavte. Ráno sa zobudíte a než sa stihnete spamätať, máte se*. Potom hodíte niečo rýchle do žalúdka a kde sa vzal, tu sa vzal, ďalší se*. Okolo obeda vám príde na mail horúca fotka. Dorazíte domov, pustíte si šport a k tomu dostanete ako bonus rýchlu fajku. No a večer, keď si unavený ľahnete do postele, vaša priateľka vám s nehorázne sexy výrazom na tvári povie: „Miláčik, som nadržaná. Čo s tým urobíš?“Znie to úžasne. Mať doma ženskú s neustálou chuťou na se*. Veď ono to aj úžasné je. Týždeň, dva týždne, niektorí vydržia aj mesiace. No potom sa raj zmení na pekelný teror. Čím viac jej dáte, tým viac chce.

Miesto jedla – se*!

Jedna z výhod zdieľania rovnakého časopriestoru s nymfomankou je, že schudnete. Nebudete mať čas sa najesť a vlastne ani nebude čo jesť, keďže popri toľkom se*e zabudnete ísť nakúpiť. A každý deň bude ako drsný tréning vo fitku. Tehličky na bruchu sa dostavia skôr, ako by ste čakali.

Bez starostí

Zabudnete na všetky problémy. Nebudete mať čas ani energiu nad nimi rozmýšľať. Navyše, počas fungovania s nymfomankou budete mať večne dobrú náladu pre pravidelne sa vyplavujúci endorfín – hormón šťastia.

Odborník na slovo vzatý

Stanete sa obľúbenejším medzi kamarátmi, možno vás dokonca začnú ženy viac baliť – dobrovoľne! Vďaka nikdy nekončiacemu se*u budete do týždňa vedieť všetko, z každej strany a polohy. Ona už presne vie, kedy a kde treba pritlačiť a s radosťou sa o to s vami podelí. Učte sa.

Hádky – hrátky

Začne vás baviť hádanie sa. Znie to ako nonsens, ale predstavte si to. Vždy, keď bude mať chuť sa hádať, stačí spustiť trenky a hneď bude mať plné ústa práce. Budete to robiť na miestach, o ktorých sa vám ani nesnívalo a v polohách, ktoré ste videli iba v po*ne.

Bude to doslova se* na počkanie. Kedykoľvek, kdekoľvek, akokoľvek. Bez zábran. Bude vás to baviť, ale nie dlho. Všetky výhody skončia na siedmy deň. Potom, či sa vám to páči alebo nie, sa jej budete chcieť zbaviť.

Bez šťavy

Stačí týždeň fungovania s nymfomankou a budete vyšťavený. V oboch významoch. Nebudete si vládať ani sadnúť na stoličku. Bez energie a bez nábojov sa ťažko užíva kvalitný se*.

Fantázia nestačí

Zistíte, že nie ste až taký kreatívny. Prvé dva dni vás vymýšľanie nových polôh a techník bude baviť. Po piatich dňoch vám dôjdu nápady. Po siedmich dňoch to prestanete zvládať. Stane sa z vás ženská a váš slovník sa zúži na „Som unavený“, „Bolí ma hlava“ alebo „Ráno skoro vstávam“.

Nikdy nie je spokojná

To, že kvôli se*u občas zmeškáte šport, s tým by ste sa zmierili. To, že vám stále chodia nemravné návrhy na mail a telefón, to sa dá vydržať. Ale to, že nikdy nemá dosť a s ničím nie je spokojná, to naserie! Zmierte sa s tým, že se*shop sa stane vaším najnavštevovanejším obchodom a aj keď ho celý vykúpite, jej to stačiť nebude.

Sú to stíhačky. Čoskoro zistíte, že fungovať s nymfomankou nie je vôbec med lízať. Časom sa dostaví pocit zlyhania a aj tí s najväčším sebavedomím padnú pekne na hubu. Zostáva jediné: užite si kým vládzete a potom sa s radosťou podeľte s ostatnými!

Sci-fi ako lusk

Zvládnuť vzťah so se*uálnou maniačkou je nereálne. Sci-fi je ešte slabé slovo. Ak to ale predsa len budete chcieť vyskúšať, zmierte sa s tým, že v tom nebudete nikdy sám. Okrem pár hodín se*u doma bude mať ona ešte ďalších pár hodín se*u niekde inde.

Uhrajte to na šport

Riešením môže byť šport. Čím náročnejší, tým lepšie. Nahovorte ju na squash alebo thajský box, ale bez vás! Potrebujete si oddýchnuť a pripraviť sa na ďalšie se*uálne hrátky. Pretože ona bude chcieť se* aj tak, možno len o trošku kratší ako zvyčajne.

Extra telefón

Ak to chcete vydržať, zabezpečte si extra telefón iba pre ňu. Bude vás denne bombardovať fotkami, správami, telefonátmi… Dopredu si nachystajte zásobu svojich fotiek a dráždivých správ podľa hesla „Vždy pripravený!“.

 Se* na počkanie

Jediným riešením, ako vyžiť s nymfomankou je spraviť si z nej dievča na telefón. Keď dostanete chuť, zavoláte a ona príde. Užite si to, v čom je dobrá, ale nič viac od nej nechcite. Uspokojte sa s luxusným se*om na počkanie.

Ako spoznáte nymfomanku?

  • Nikdy nie je po se*e spokojná
  • Čím má viac orgazmov, tým má väčšiu chuť
  • Se* potrebuje aspoň 3x denne
  • Keď nemá se*, má abstinenčné príznaky
  • Nikdy nemala dlhý a vážny vzťah
  • Často strieda partnerov
  • Nemá problém poslať vám video, ako si to robí
  • V se*e už skúsila všetko na čo si spomeniete

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Vera
Tattoo master :P Fotí a spovedá dievčatá pre tému "Dievča z ulice" a "Tattoo Girl". Píše aj o štipľavých a iných témach, ktoré sú pre Manmagazin.sk tak veľmi dôležité ;-)