Už dnes (utorok 7. mája) vypukne o 21:00 odvetný boj o postup do finále Ligy majstrov medzi Barcelonou a Liverpoolom. Domáci „The Reds“ sa však budú musieť zaobísť bez svojej najväčšej hviezdy, pretože Mohamed Salah je zranený. Pozrite, ako na to zareagovala Barcelona!

Jednu zo semifinálových dvojíc tohtoročnej edície Ligy majstrov tvoria FC Barcelona a Liverpool FC. Tieto dva kluby sa v prvom zápase stretli 1. mája a Barcelona doma vyhrala rozdielom triedy 3:0, keď skóre duelu otváral Luis Suárez a dvakrát sa strelecky presadil Lionel Messi. Odveta je naplánovaná na utorok 7. mája s výkopom o 21:00.

Z tábora Liverpoolu však pred odvetou dorazila smutná správa, že hviezdny Egypťan Mohamed Salah do zápasu nenastúpi, pretože stále laboruje so zranením. Vedenie anglického klubu o tom informovalo prostredníctvom statusu na sociálnej sieti. Na prekvapenie mnohých na túto informáciu zareagovala aj oficiálna stránka Barcelony a napísala: „Takéto zápasy sú pre hráčov svetovej úrovne. Skoré uzdravenie!“

Krátko po tomto ínternetovom oznámení o Salahovi prišla ďalšia smutná správa pre fanúšikov „The Reds“, pretože hlavný tréner Liverpoolu Jürgen Klopp oznámil, že v odvete proti Barcelone bude jeho mužstvu okrem Salaha chýbať aj brazílsky útočník Roberto Firmino a tiež záložník z Guiney Naby Keita.

Zdroj: Givemesport.com, Sportbible.com | Foto: Twitter, YouTube