Na tohtoročnom odovzdávaní cien Osobnosť televíznej obrazovky OTO 2018 si moderátor a zabávač Matej Cifra, alias Sajfa, neodpustil narážku voči slovenskej herečke Hane Gregorovej. Tá sa v poslednom období objavovala v bulvárnych plátkoch najmä v súvislosti so svojim bývalým mladším milencom Ondrejom Koptíkom.Gregorová najskôr reagovala na Sajfovu otázku, ako sa má, slovami: „Mne sa darí výborne, je to trošku ťažké, ale ako viete, ja unesiem veľa,“ pousmiala sa herečka. Na to však ihneď vtipne zareagoval moderátor, ktorý jej odpovedal: „Hm, to je jasné, aj ste sa na mňa tak švihácky pozreli.“

„Preto som bola vybratá, aby som volila v tejto kategórii, pretože, ako viete, hlavne za posledný polrok zajačikovia sú môj koníček,” prekvapila Sajfu Gregorová. Ten sa však nedal a poznámku jej opätoval: ,,Ja som ešte vo vašej kategórii?”

Na Matejovu otázku Hana opäť odpovedala svojsky: “Nechem vás uraziť, nikdy ste neboli.” Zaskočeného Cifru tak zaujímalo, či je to skôr otázka vzhľadu alebo financií. “Nie, ja myslím, že vy ste príliš málo škandalózny na to, aby som bola pol roka v bulvári,“ pokračovala herečka. Nakoniec to Sajfa zaklincoval konštatovaním, že sa s danou situáciu Gregorová dobre vysporiadala a taktiež jej zložil kompliment, že vyzerá výborne. “To mal byť návrh?” poznamenala Hanička. “To sa mi páči, vy ste ostrá žena… to je ono,” ukončil vzájomné koketovanie na pódiu Sajfa.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Rozhovor Sajfu a Gregorovej si môžete pozrieť od 04.38

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.