Dá sa na vlogovaní pekne nabaliť alebo ide len o smiešne sumy a za rok nenašetríte ani na základnú GoPro kameru? Sajfa tentokrát odhalil to, čo zaujíma mnohých jeho fanúšikov, a síce koľko bubákov mu chodí na účet od YouTube.

Rádio zostane navždy jeho srdcovkou, no nebráni sa slobodnému priestoru na internete, v ktorom vidí budúcnosť. Prezradil známy moderátor, ktorého vlogy sa často derú na vrchol YouTube trendov. Cieľovú skupinu Sajfových odoberateľov a divákov tvoria „kúpyschopní ľudia“ vo veku 25 rokov a viac, čo znamená, že svoje aktivity na sociálnych sieťach dokáže Sajfa aj patrične speňažiť.

„Youtubové peniaze, ktoré ti vypláca YouTube, sú pri mojich videniach aj vzhľadom na to, že pôsobíme na päťmiliónovom Slovensku, stovky eur,“ skonkretizoval Sajfa svoje príjmy z vlogovania. Na otázku, či by ho tento príjem dokázal aj reálne uživiť, reagoval moderátor vyhýbavo. Ide vraj skôr o to, aké má človek nároky. Podľa jeho slov by väčšie “lóve” vedel zarobiť na svojom Instagrame, tu cielená reklama od firmy stojí oveľa viac ako zarobí na vlogoch za mesiac.

Zdroj: YouTube | Video: YouTube | Foto: Instagram