Už je to nejaký piatok, čo sme vám priniesli jasný dôkaz, že dievčence v skutočnosti nie sú žiadne cudné paničky. Naposledy sme vám písali o tých najbizarnejších veciach, s ktorými baby potajomky masturbujú. Ako titulok napovedá, servírujeme vám pokračovanie. :)Inšpiráciou nám opäť boli lekárske anály a neuveríte, čo všetko sme sa dozvedeli. Odporúčame vám teda čítať pozorne, aby ste vedeli čo treba doma pred svojimi manželkami a frajerkami schovať. Samozrejme, v rámci ich vlastnej bezpečnosti.

flasa piva

Fľaška od piva

Za týmto prípadom sme nemuseli chodiť ďaleko. Istá česká dievčina sa vo svojej detskej izbe rozhodla spestriť si ráno prázdnou fľaškou od piva. Poviete si, čo je na tom. Sklo je predsa dosť klzké a pevné, veď aj niektoré vibrátory sa vyrábajú zo skla. Nuž, lenže hrdlo fľaše má veľmi nepríjemnú tendenciu vytvárať podtlak. O tomto nepríjemnom veďlajšom účinku sa pomerne rýchlo presvedčila aj dotyčná slečna. Ako sama uviedla, fľašku najprv opláchla a potom zasunula dnu, ďalej už nebolo treba veľa. Pravidelný a navyše zrýchľujúci sa pohyb dnu a von spôsobil, že po krátkom čase sa fľaška jednoducho zasekla. Chúďa dievča skončilo na pohotovosti, kam ju ako inak museli zaviesť rodičia.

Uvarený párok

Tento tip sme dostali už pri prvom článku od nášho čitateľa s nickom “nacotitobude”. Ako sám uviedol jednu “inteligentku” z Dubnice nad Váhom napadlo masturbovať párkom. No a keďže dievča bolo zrejme nadpriemerne inteligentné, rozhodlo sa párok uvariť :). Odhadnúť, ako to nakoniec dopadlo, nie je ťažké. Nešťastnici sa vo chvíľach najväčšej rozkoše párok zlomil na dve časti a bolo po zábave. Informácie, ako sa párok z dievčaťa nakoniec dostal von, bohužiaľ, nemáme. Každopádne slečne prajeme pevné zdravie.

uprava

Poldecák

Z tohto zápisu nám nie je úplne jasné, akej bolo dievča národnosti, ale to je snáď nakoniec jedno. Slobodná mamička, ktorá bola už nejakú dobu bez partnera, sa rozhodla spestriť si deň skleneným poldecákom. Milá mamina sa zabávala tým, že si pohárik zasunula hlbšie dnu a následne ho vytlačila von. Tento trik sa jej nejakú dobu daril, ale z ničoho nič, úplne bez varovania, pri poslednom pokuse pohárik nevyšiel von. Nuž a určite si viete predstaviť, ako dobre a jednoducho sa takýto malý, sklenený, klzký predmet vyťahuje… Aj v tomto prípade nešťastnica skončila na pohotovosti.

Hračka

Áno, riziko úrazu hrozí aj pri používaní zdanlivo bezpečných hračiek, ktoré sú priamo na tento účel stvorené. A to najmä vtedy, pokiaľ je dotyčná riadne pod parou. Istá 38-ročná Škótka sa lekárom sťažovala na silnú bolesť hlavy a enormné chudnutie. Lekári ju teda v rámci vyšetrení poslali na röntgen. Nález, ktorý objavili, však lekárov šokoval.  Pacientka mala celých 10 rokov v maternici zaseknutú hračku, ktorá merala bez mála 13 centimetrov…

rontgen.png milf

To sú nám veci… Záverom na vás apelujeme, aby ste poschovávali všetky prázdne fľaše, poldecáky a. samozrejme, párky, ktoré sú v dome! Ak máte nejaké podobné historky či nebodaj skúsenosti, neváhajte nám o nich napísať. Možno nás inšpirujete a my vám prinesieme tretie pokračovanie :).

PRVÚ ČASŤ ČLÁNKU NÁJDETE TU! 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!