Absolvovali stovky hodín tréningov, obetovali množstvo času a energie a zabavili tisíce fanúšikov v Čechách a na Slovensku. Dvaja známi raperi Rytmus a Marpo sa proti sebe postavili v boxerskom ringu, no ako víťaz odišiel iba jeden z nich. A takto vyzerali bezprostredne po stretnutí!

Pred vypredanou pražskou O2 arénou zvíťazil po šiestich trojminútových kolách na body Marpo. Ten mal mohutnú podporu domáceho prostredia, zatiaľ čo Rytmusovi sa väčšinou dostalo iba nepríjemného bučania. Fanúšikovia však musia oceniť jeho obrovskú snahu a vôľu zvíťaziť. Medzi rapermi panovala aj počas duelu príjemná atmosféra, keď sa niekoľkokrát na seba usmiali a prehodili pár kamarátskych slov, za čo ich rozhodca musel dokonca napomenúť.

Po zápase uverejnil porazený Rytmus na svojom instagramovom účte fotografiu, na ktorej je spoločne so svojím súperom, a jednoduchým popisom mu vzdal hold, keď napísal:„Rešpekt a ďakujem.“ Rovnaké pocity majú pravdepodobne aj všetci fanúšikovia, ktorí súboj sledovali, keďže obaja raperi nemusia už dávno nikomu nič dokazovať a aj napriek tomu sa takouto cestou rozhodli spropagovať šport, ktorý tak veľmi milujú.

Foto: Instagram/RytmusKing