Napriek tomu, že Paťooooo ,,Rytmus” Vrbovský momentálne cestuje po svete a užíva si pohľady na opálené krásky v úsporných bikinách, z času na čas nepohrdne a pozrie sa, čo je nové aj doma na Slovensku. Práve počas uplynulého víkendu neunikla jeho pozornosti fotka rajcovných kočiek z dua Twiins, ktorú okomentoval síce minimálne, no za to viac než výstižne.Daniela a Veronika Nízlové sa počas uplynulej soboty objavili na Česko-Slovenskom plese, odkiaľ ich snímku zdieľal prostredníctvom Instagramu aj jeden z domácich magazínov. Práve táto fotka udrela do očí kontroverzného rapera, ktorý ju neváhal zdieľať vo svojich ,,stories”, pričom si do jednej zo sestier ,,nevinne” rypol. Magazín totiž okomentoval dievčatá ako krásne, čo Rytmus využil, záber priblížil a pripojil komentár: ,,No dobre teda.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ako sa však zdá, po dlhých rokoch vo svete šoubiznisu sa z Twiinsiek stali dračice s ostrými pazúrikmi, a aj keď by sme to od nich nečakali, raperovi vrátili jeho komentár aj s úrokmi:  ,,Neviem prečo tento 45-ročný pán má potrebu sa vyjadrovať ku všetkému… Áno, je to na prd fotka, zlé svetlo, dusno a tvár sa ti leskne ako psove … Ale no dobre teda,” naložili inak 41-ročného Rytmusovi ,,zle nasvietené” bábiky. A co bude dááál?! :D

Rytmus a jeho grafický skill pri približovaní fotiek

Hejt od Twiinsiek

Twiins

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Unicorn
Brilantne distingvovaná, z inertných sfér. Termicky vystresovaná.. Kauzálne symetrická, bázicky kubistická, senzitívne hyperaktivovaná. Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná.