Slovenský raper Patrik “Rytmus” Vrbovský sa momentálne pripravuje na prvý profesionálny zápas v boxe, ale nezabúda ani na svoju najväčšiu vášeň, ktorou je hudba. Najnovšie potešil priaznivcov druhým pokračovaním série Black Prince MXTP!Rok 2017 zakončil Rytmus veľkoklepo, keď zahviezdil na koncerte so Symfonickým orchestrom. Aj začiatok tohto kalendárneho roka sa niesol v znamení veľkých noviniek od Patrika, a síce, že ho čaká prvý profesionálny zápas v boxe. Pred dvoma týždňami sa ale na jeho YouTube kanáli objavil i nový song, ktorý vyšiel pod názvom Walk (Black Prince MXTP) #1 a spolu s Rytmusom sme na ňom mohli počuť rapera Mega M.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Projekt Black Prince MXTP sa pred pár hodinami dočkal aj svojho druhého pokračovania a ide skutočne o poriadnu pecku. Patrik totiž zarapoval do skladby Rockstar, ktorú má v origináli na svedomí Post Malone, a sekundoval mu na nej raper Shayaa Bin Abraham-Joseph, známy najmä ako 21 Savage. Pre mnohých išlo o jednu z najlepších rapových skladieb minulého roka, ak nie vôbec o tú najlepšiu. Určite si tak nenechajte ujsť Patrikovu verziu!

Rytmus – Rockstar (Black Prince MXTP) #2

Post Malone feat. 21 Savage – Rockstar

Rytmus feat. Mega M – Walk (Black Prince MXTP) #1

Foto|Video: YouTube, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D