Slovensko žilo posledné týždne najmä nedávno ukončenými prezidentskými voľbami. Legendárny raper Rytmus sa ešte pred prvým kolom vyjadril, že voliť neplánuje, no a pred druhým kolom zverejnil na Instagrame v tejto súvislosti aj vtipný obrázok. Azda nikto nečakal, že na to zareaguje aj novozvolená prezidentka! 

Viac ako milión voličov si zvolilo vo voľbách za novú prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorú podporilo aj mnoho známych osobností. Rytmus sa však podobne ako iní raperi od volieb dištancoval. Kto ho sleduje pravidelne, tak ten vie, že politiku takmer vôbec nesleduje, a preto sa dá pochopiť, že ho voľby veľmi nezaujímali. Aj napriek tomu však pred druhým kolom zverejnil na Insta Story obrázok, ktorý koloval v poslednom období po slovenskom internete.

Údajne sa ho totiž pravidelne fanúšikovia pýtali, koho majú voliť, a tak im to Rytmus naposledy vysvetlil prostredníctvom fotografie, kde je namiesto Zuzany Čaputovej, známy spevák Braňo Mojsej. Nechýba tam ani krátky a výstižný popis: „Volím čapovanú“. Samotná prezidentka na to zareagovala s humorom, keď Rytmusovi odkázala, že najprv treba ísť voliť a potom čapovať, no oboje zodpovedne. Veľká väčšina voličov však tieto rady pravdepodobne neposlúchla, a v slnečnú sobotu sa skôr rovno pustili do čapovania!

Zdroj|Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/rytmusking, Instagram/zuzana_caputova