Prezidentské voľby klopú na dvere, no my vám tu nebudeme dávať žiadne rady, či a koho vôbec voliť. Otázku ohľadom toho dostal prostredníctvom svojich insta stories legendárny raper Rytmus a ten má na celé voľby jednoznačný názor!

Ako pred každými voľbami, tak aj teraz na nás zo všetkých kútov číhajú rôzne plagáty a informácie nádejných kandidátov na prezidenta našej krajiny. Známe osobnosti sa v prípade volieb delia na dve skupiny. A to na tých, ktorí tieto veci pozorne sledujú a voliť pravdepodobne pôjdu, a na tých, ktorí to už dávno neriešia. A Rytmus sa podľa svojho posledného vyjadrenia radí do tej druhej.

Kto ho pozná a sleduje dlhšie, ten vie, že Paťo sa v politike neorientuje a ani to nevyhľadáva. V minulosti síce nahral protisystémovú skladbu s názvom Už bolo toho dosť, kde vyjadril svoj tvrdý postoj k politikom, no odvtedy uplynulo už takmer 7 rokov. Za tú dobu sa v rámci svojho života a názorov posunul niekde úplne inde, ale pri volebnej urne ho určite neuvidíme ani tentokrát. Súhlasíte s jeho postojom?

Rytmus o voľbách

Rytmus – Už bolo toho dosť (Official video)

Foto: Instagram/Rytmusking