Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zverejnila na svojom webe potešujúci oznam pre každého, kto by rád spoznával nové miesta, len finančný rozpočet mu to akosi nedovoľuje. Pri príležitosti 30. narodenín prvého vzletu pôjde s cenami ešte omnoho nižšie než doteraz.Ryanair je všeobecne známy nízkymi cenami leteniek, avšak od septembra 2015 do januára 2016 by malo milión leteniek stáť len 19,85 eur. Ak vás ponuka zaujala a radi by ste ju využili na nejaký príjemný výletík, s nákupom sedadiel sa poponáhľajte. Akcia totiž platí len do polnoci do nedele 12. júla.

rynairExkluzívne ceny leteniek dáva Ryanair do pozornosti pri príležitosti 30. výročia jeho prvého letu, ktorý sa uskutočnil 8. júla z Waterfordu do Gatwicku. Svojim zákazníkom sa chce odvďačiť práve lacnými letenkami, prostredníctvom ktorých sa vracia späť do roku 1985.
Túto ponuku sme si trošku preklepli a nie všetky lety dosahujú až takú nízku hodnotu, záleží od dátumu. Ale uznávame, že ceny sú tak či tak maximálne prijateľné!
Šup, šup – Paríž, Londýn či Miláno čakajú! :)