Ruská kinematografia stúpa hore míľovými krokmi a snaží sa dobehnúť veľké mená vo svete filmu. V kurze sú momentálne najrôznejší superhrdinovia so schopnosťami od výmyslu sveta. Všimli si to aj filmári z Ruska a preto na filmové plátno pripravujú svojich vlastných hrdinov, ktorí pravdepodobne majú byť konkurenciou americkým Avengers!Guardians, tak znie názov filmu, ktorý má spôsobiť revolúciu v ruskom filmovom priemysle. Slovenský názov zatiaľ nepoznáme, ale z voľného prekladu môžeme tím superhrdinov nazvať Ochrancovia. Štyria bojovníci, ktorí svoje schopnosti získali v tajnom vládnom projekte, sa snažia spoločne poraziť nebezpečného nepriateľa a zachrániť tak svoju krajinu.

guardians

Táto jednotka sovietskych superhrdinov (takéto označenie tvorcovia filmu oficiálne používajú) tvorí dokopy neprekonateľný celok, no každý z nich dokáže niečo špeciálne. Môžeme sa tak tešiť na muža, ktorý je napoly medveďom, neviditeľnú ženu, bojovníka s extrémne ostrými mečmi a schopnosťou teleportácie či hrdinu s elektrickým bičom.

guardians

Ruskí filmári, zdá sa, nechcú zaspať na vavrínoch a preto pracujú na filme, ktorý už teraz vo filmovej komunite vyvoláva búrlivú diskusiu. Po zverejnení prvých záberov z natáčania sa okamžite vytvorili tri tábory. Prvý tábor ruskú snímku okamžite odsúdil kvôli efektom, ktoré sú v porovnaní s Marvelom či DC nedokonalé. Uznávame, efekty nie sú na najvyššej úrovni, no počkajme si na kompletné filmové spracovanie. Druhý tábor je z tohto počinu nadšený. Tretia skupina filmových nadšencov má zmiešané pocity a svoje finálne hodnotenie si necháva po premiére Guardians. Tá je naplánovaná na február 2017. Čo hovoríte na ruských Guardians vy?

Trailer Guardians (Squad of Soviet Superheroes)

Zdroj: YouTube.com | Foto: YouTube.com, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).