Prinášame vám druhú časť rozhovoru s úchylom Ivanom. V tej prvej TU sme toho prebrali toľko, že vám na temene museli stáť vlasy asi dupkom. Voyeurizmus predsa len nie je téma, ktorú bežní ľudia zvyknú preberať niekde pri pive, tak ako politiku, hokej, prípadne nejaké tie drby zo šoubiznisu. Sám môźem povedať, že keď som o tom počúval, miestami som bol úplne meravý a žalúdok sa mi krútil ako centrifúga v lunaparku. Najšokujúcejšie pre mňa bolo, že to čo Ivan robí, je podľa neho oveľa bežnejšie, ako si bežný človek myslí. Zákutia mysle toho človeka pre mňa asi naveky zostanú najtemnejším miestom, kde som sa v živote vypravil, a to som už bol naozaj na kope miest, kam by bežný človek nikdy vstúpiť nechcel, ale to je zas na úplne iný článok.

Ivan fajčil už asi piatu cigaretu. Chvíľu vládlo ticho. Naokolo ľudia síce štrngali pohármi a nadávali, ako sa na krčmu štvrtej cenovej skupiny patrí, ale medzi nami panovalo ticho, ktoré sa dalo krájať ľahšie, ako maslo. Keď sa to už nedalo vydržať, začal som sa znovu pýtať…

Táto téma, ktorú sme prebrali… Až sa bojím, čo môže prísť ďalej…

(Na pol ucha sa uchechtol) Nemáš sa čoho, len sa rozprávame.

Pohnime sa teda ďalej. Chcem vedieť, čo na toto všetko hovoria ženy. To, čo sme prebrali, predsa nie je jediná z tvojich „záľub“, ak sa nemýlim. 

V prvom rade o tom nevedia. Inak by to nemalo efekt. Ale sú iné záležitosti…

Až sa bojím spýtať aké… 

Ženy sú neuveriteľne zvrhlé. Niekedy sa až čudujem, o čom všetkom môžu snívať a tajne si priať.

Ty o niekom vravíš, že je zvrhlý? To predsa nemôžeš myslieť vážne.  (vyprskol som od smiechu)

Bez posmechu, prosím. Neprišli sme sa sem osočovať. Mimoto, vedel si, že najčastejšia ženská se*uálna fantázia je znásilnenie?

Tak o tom silne pochybujem. 

Nepochybuj. Je to tak. Najviac žien na svete sníva o tom, že ich niekto neznámy niekde prepadne, chytí pod krk a pretiahne.

Prečo by si nejaká, preboha, želala niečo také? 

Lebo drvivá väčšina žien má šialene nudný se*uálny život. Doma chlapa, ktorý chodí denno-denne do roboty, po čase o ne prestane mať záujem. Doma akurát tak pozerá futbal, pije fľaškové pivo a na gauči prdí do treniek. Podľa mňa sa nie je čomu čudovať. Jednoducho chcú nejakú tú vášeň. Aby si ich niekto jednoducho zobral a nepýtal sa.

No, to je síce naozaj zaujímavé, ale ako to súvisí s tebou?

Taká žena má potom na výber dve možnosti. Buď bude len snívať alebo to uskutoční.

Celkom si to neviem predstaviť.

Vždy sa nájde niekto, kto jej to splní.

To akože ty? 

Napríklad. Internet je skvelý. Nájdeš na ňom všetko a každého. Sú chlapi, ktorí sa tomu venujú aj profesionálne. Nie ako ja, z dlhej chvíle.

Ako niečo také môže preboha prebiehať? 

Jednoducho. Žiadne mená. Cez internet si dohodne scenár, ako to celé prebehne do podrobností a je vymaľované. Niekedy je to len tak, narýchlo. Niekedy zas na dlhšie. Kľudne aj na víkend. Niekedy aj spojené s fingovaným únosom a uväznením. Ženy sú naozaj zvrátené.

Tu sa znovu zastavím. Priznávam, toto pre mňa bolo asi najviac šokujúce z toho, čo som sa od Ivana dozvedel. Stále veľmi neverím tomu, že je to naozaj tak, ale asi všetci mi dáte za pravdu, že v dnešnom svete je možné všetko. Aj keď sa mi tomu častokrát nechce veriť.

… pokračovanie nabudúce! :)

Autor: Jakub P. Foto: pixabay.com