Ťažko povedať, či je povolanie prostitútky nejakým spôsobom fascinujúce, no určite v ľuďoch vyvoláva mnoho otázok. My sme teda oslovili dievčinu, ktorá si zarába uspokojovaním se*uálnych túžob mužov a všetko, čo sme mali na srdci, sme dali aj na jazyk. A ona na všetko odpovedala!


Vraj k tebe chodia aj známe osobnosti?

Mená klientov sú tabu, musím byť mŕtvy chrobák, lebo ak sa prekecnem, mám po pič*i. Ale áno, chodí ku mne aj veľa známych ksichtov, ale neposerem sa z toho, oni vedia, že ja viem, ale ja sa tvárim, že neviem. Tak to tu proste chodí, ak chceš niečo dokázať, musíš proste makať bez zbytočných rečí.

Koľko máš rokov?

Svoj vek veľmi neprezrádzam, ako ani nič zo svojho života, ale keď to už musí byť, tak mám 28 rokov a nejaké tie drobné. Ale nevyzerám na to, ani sa na to necítim, stále vdychujem taký mladistvý vzduch a vydychujem ten starecký. Proste som večne mladý optimista s bohatou budúcnosťou pred sebou.

Čo všetko vlastne robíš?

Venujem sa eskortu a službám s tým spojenými, a sem-tam predvediem aj nejaký striptíz v „luxusných podnikoch“, však vieš, kde si ma našla. Akurát som mala službu, tam chodím tancovať tak 3-krát do týždňa, niekedy aj viackrát, podľa toho, koľko majú momentálne báb alebo keď nejaká ochorie, a tým nemyslím chorobu, ale že sa kočka ožere jak sviňa a predroguje k smrti. Niektoré ten tlak nezvládnu, precenia svoje sily a potom končia ako trosky. Ja nehovorím, že si nič nešuchnem ani nešňupnem, jasné že hej, bez toho to nedáš, ale v rámci normy, s mierou. Viem o sebe aj o tom druhom či treťom, či koľkí to tam vlastne sme. Vieš, ale sranda je, že baby potom dobehnú s očami ako angorák a ževraj od plaču. Dostanú ešte jednu šancu, tu platí 2-krát a dosť, potom môžu ísť do péčka, niekam na ulicu. Proste slušný podnik sa s vami ne*ebe, je stále o krok vpred.  Ja som stálica, pracujem tam už roky a najviac fasa na tom je, že ešte nie som okukaná a furt na mňa ľudia vyčumujú, takže musí byť vo mne niečo wau, no ne?

Čo podnietilo tvoje rozhodnutie začať sa živiť týmto remeslom?

Proste peniaze, prachy, keš, vidina lepšieho života bez odriekania a celkovo moja situácia, ktorá bola v danom čase neúnosná a iné východisko som nenachádzala, fakt nenachádzala. Moje vysoké nároky by žiadna podradná práca neuspokojila a čo sa týka tých lukratívnejších, na tie nemám gule, na tie sa nehrabem a s mojím vzdelaním sa ani nesnažím strápňovať. U mňa platí heslo: „ Eura, dolary, koruny, život je defka, tak ji ho narvy do huby.“  Je to najľahší spôsob, ako zarobiť peniaze. O nič sa nemusíš starať, len o svoje telo, môžeš byť tupá jak stovka rúra, a väčšinou to aj sme, lebo neverím, že by nejaká inteligentka toto dorábala, ale aj v tom sa nájdu svetlé výnimky, keď je človek v sračkách. Nikdy nehovor nikdy. Proste celý deň si ideš svoje a ide len o teba, kašleš na všetko, podstatná si len a len ty. A keď si toto opakuješ 24 hodín denne, vkuse 8 rokov, tak sa nečuduj, že máš ego a sebavedomie jak celý severný pól.

Akým pojmom mám nazývať to, čo robíš?

Často sa stretávam s tým, že ľudia nevedia pomenovať tento druh profesie a stále to laicky nazývajú prostitútka, štetka, defka, ale my to „odborne“ nazývame pracovníčka v se*uálnom priemysle alebo sociálna pracovníčka, ktorá prináša potešenie, no môžeš to pomenovať „dievča pre všetko“ :-). Jediné, čo neznášam, je pomenovanie šľapka a kurva, je to maximálne vulgárne a dehonestujúce. Na to sa fakt viem nasrať. Ja nie som žiadna špinavá kurva z Panónskej cesty, ktorá od fetu dákeho riedidla nespoznáva ani samu seba a robí fajku už od 1 eura a pohlavné choroby má aj v uchu. Fuj humus, ja mám úroveň, som kňažná lásky. Ako madame Pompadur, tá bola už iný level.

Vidíš teda rozdiel medzi prácou prostitútky a profesiou luxusnej spoločníčky?

Haha, tak prostitútka je staré remeslo, laznícky názov a luxusná spoločníčka je novodobé pomenovanie, vieš s takým luxusným nádychom. Nie, čo si, nevidím v tom žiaden rozdiel, lebo ani žiaden nie je. Ja som tak isto začínala ako takzvaná luxusná spoločníčka, ale časom ťa vidina zárobku a sila peňazí zláka na „všetko“ a si obyčajná prostitútka, aj keď spávaš v baldachýnových obliečkach v luxusných hoteloch. Oba názvy sú totožné, synonymá a vyvrcholia rovnako…Takže keď ti baby budú tlačiť kaleráby do hlavy, že oni len sprevádzajú tých tučných, plešatých dedkov na meetingoch a večierkoch, skús im dať do ruky fialovú bankovku a uvidíš jak si serú do huby. Ja už poviem na rovinu, čo robím, viem, o čom hovorím, nehanbím sa za to, mám to rada, nenútim sa, občas.

Ako dlho sa venuješ tejto práci?

Už od svojich 18 rokov, čiže viac ako 10 rokov, kokos, ale ten čas mrte letí. No dovolím si tvrdiť, že v tom už viem chodiť a mám v tom prax, pretože za tie roky sa pritrafí kadečo :-). Ale zvykneš si, v podstate človek si zvykne na všetko. Neviem, čo budem síce robiť po 40tke, ale neriešim, musím nahrabať teraz, aby som už potom bola zahojená. Alebo si nabaliť nejakého pracháča a len si užívať. No dúfam, že sa neunudím až k smrti. Taká lóve láska až za hrob.

Čo bolo prvotným impulzom, ktorý ťa k tejto práci priviedol?

Tých impulzov bolo viac, ale prvotným bolo, že som dospela a potrebovala si zariadiť život osamostatnene, no bohužiaľ, nebolo z čoho a cesta spať už nebola možná, vzhľadom na situáciu v rodine. Vieš keď ti otec chlasce, bije matku, nespoznáva svoje deti a vyhadzuje ťa z domu, tak ťa to kurva nasere, že sa nebudeš prosiť takej nule, ponižovať sa a je*neš tými dverami, necháš všetko tam a s holou riťou odídeš na ulicu. A vyzerám celkom k svetu, tak čo ťa ako prvé okrem žobrania napadne? Jedine využiť svoje telo a šarm, a keď sa raz rozhodneš vstúpiť do tej rieky, nečakaj plávacie koleso, se*i plavčíka, ani nič podobné, proste si v tom víre a klesáš na dno. Ale neboj, momentálne som ľavou nohou na brehu :-).

Z akých rodinných pomerov pochádzaš?

Už ani neviem, od rodiny som sa odstrihla, ale pochádzam z jednoduchej 5-člennej rodiny, typu „z ruky do úst“ a občas všetko prepiť a prehrať. Však jak som to pred chvíľou vravela. Ale vieš nepoviem, že furt bolo všetko na hovno, boli aj svetlé chvíľky, keď sme boli v pohode, to trvalo tak hodinku a potom zas o tom istom, dookola jak na kolotoči, že sa aj ku koncu pogrcáš. A raz, keď sme tak nemali čo jesť, ani do školy som nechodila, som si povedala a prisahala, že ja takto za žiadnu cenu žiť nebudem, a preto som to dotiahla a som tam, kde som. Dojemné, čo? Heh :-).

Hľadala si si klientov na vlastnú päsť alebo si sa zaregistrovala do nejakej agentúry?

Agentúre by som nedala ani jedno euro, len baby zdierajú a klientov majú neoverených a náročných. Sú to nenažrané prasatá, ľutujem tie baby, ktoré naleteli lákavej ponuke za málo peňazí, málo muziky. Ja si už nehľadám, stále sa nájde niekto, kto si nájde mňa a ide to samo. Proste oficiálnu zmluvu mám tu s týmto podnikom a čo robím neoficiálne ich už netrápi, to je môj vedľajší príjem a problém. Mám inzeráty na internete, tam si ma nájdu, kontaktujú a ja si vyberiem pre a proti. Už som ja pán a oni psy, lebo viem, že si to môžem dovoliť. Istotu mám v tom, že každé ráno sa zobudí dáky blbec, čo vyhľadá moje služby a moja ponuka je pestrá.

Aká bola tvoja prvá skúsenosť s klientom?

Prvá skúsenosť? Fíjha, už si ani nepamätám, ale viem, že som chcela zdupkať a plakala som, proste som nevedela, či to chcem všetko tak. Klient kukal po mne ako puk a neveril, že som začiatočníčka, vraj tak ojebávajú všetky, takže raz-dva išiel na vec, fajka a ešte 3-krát zasunul a bolo po tom. Ale nezdupkala som, čo siii, prežila som to a na konci keď kešoval, tak som bola vysmiata jak lečo. Ani som hneď od radosti nevedela, čo s nimi, tak som ich proste tak automaticky strčila do podprdy a hneď aj minula, lebo som sa zastavila na panáčka a kúpila som si peňaženku, aby som mala tie prachy kam pchať. Druhotná skúsenosť bola horšia, lebo som mala krámy, u nás tomu hovoríme „jahodové slávnosti“ a ten chumaj chcel anál. Fuj po prvýkrát brutal bolesť a ešte mi moju krv roztrel po celom zadku, no ble, fuj, fuj, až ma striasa zas, ale aj to som zvládla a kešovala.

Aký bol tvoj najlepší a najhorší zážitok?

Hmm, tak teraz si ma zaskočila, pretože zážitky sa v tejto brandži nenosia, tu jednoducho musíš vypnúť mozog, neriešiť a bezhlavo sa do toho vrhnúť. Ale v podstate najlepší zážitok je stále, keď dostaneš peniaze a najhorší, že si to jednoducho nemôžeš dovoliť pripustiť, všetko musíš prekusnúť a zvládnuť, pretože potom nebudú najlepší zážitok – peniaze a tak stále dookola, jednoducho bludný kruh :-). Ale keď ti mám pravdu povedať, tak najlepší zážitok bol s panicom, taký vyplašený neskúsený vysokoškolák, také ucho. Ty kokos, mne bolo tak smiešno, až mi slzy tiekli, ale to sa predsa nepatrí, vyvyšovať sa nad neznalých, tak sme to zbúchali raz-dva, viac mu prvýkrát nevydalo. A keď platil, tak som mu dala aj zľavu a on sa ma opýtal, či som náhodou nemohla otehotnieť a či s ním nechcem chodiť, dával mi aj číslo na seba, no tak vtedy som sa už bez hanby rozrehotala. Poďakoval, odišiel a viac neprišiel. Trošku mi ho bolo aj ľúto, ale tak to chodí, emócie idú bokom. A najhorší zážitok bol s jedným podnikateľom, to bol masaker, pretože vyzeral neskutočne se*i, mal aj prachy, ale nedokázal sa mu postaviť a to sme skúšali všetko od alkoholu, cez hračky až po viagru a nič, proste chápeš, absolútne nič. On sa cítil veľmi zle, plakal, že sa mu to občas stáva, ale ja som sa cítila totálne na pi*u, pripadala som si absolútne neatraktívna, nevzrušujúca, ani peniaze som nevzala, veď nebolo za čo, grátis v podstate za nič, len moje nervy boli v riti, aspoň odškodné som mohla pýtať. Ale vtedy som sa prvýkrát rozrevala, totálne ožrala a zdrogovala. Ani si nevieš predstaviť, jak mizerne som sa cítila, že ženská jak ja a nevie si poradiť s takým exkluzívnym vtákom, čo by priniesol do hniezdočka kopec peňazí. A nemal ani ženu, wrrr, však prečo asi …

Je nejaká činnosť, ktorú absolútne odmietaš praktizovať?

Tak s takou činnosťou som sa ešte nestretla, všetko je v rámci dohody a odmeny, ale určite by som nepripustila nejaké úchylne praktiky. To v žiadnom prípade, ani za balík, pretože to už si jak handra, totálna troska, keď dovolíš so sebou robiť kadečo. Viem, že baby si nechávajú aj načúrať do úst, je to takzvaný záchod, no to tá baba je žumpa, a on hnoj, no proste toto ne, celé zle, na grc…

Boli chvíle, keď si to chcela vzdať?

Samozrejme, že boli. Keď máš nervy alebo klient ti nesadne, alebo ťa svedomie neopustí a neustále nahlodáva… no ale ja som si to nemohla dovoliť vzdať. Ak ma napadnú také chujové myšlienky, že čo to sakra stváram, musím to riešiť nákupmi, dovolenkou, kamošmi, sem-tam alkoholom, ale v miere, lebo sa bojím, že skončím jak môj gamblerský, alkoholický otec a proste máš depku pár dní, ale potom si pomyslíš, že ti nič iné neostáva a ideš zase do toho istého. Jak to je, že lepší vrabec v hrsti, jak holub na streche? Kokos, ja už len tie vtáky zháňam, profesionálna deformácia, či jak to :D.

Čo robíš v prípade, keď ti je klient vyslovene nepríjemný, ba priam odporný?

Ty čo robíš, keď ti je nepríjemne a odporne? Vezmeš tabletku, ne? To isté urobím aj ja, len s trošku iným obsahom „liečiva“. Proste vypnem a snažím sa na to nemyslieť, pretože viem, že prídu euríky. Vtedy neriešiš. Zahráš divadielko, potešíš klienta, aj keď tebe je na vracanie a kasíruješ. Veď raz je horšie a raz lepšie, jak na hojdačke, nemôžem mať len top klientov a všetko fasa, tak to nefunguje.

Odmietla si už nejakého?

Neodmietla som ešte žiadneho, už som v pozícii, kedy si môžem vyberať ja. Počkaj, odrbávam, ba odmietla som už raz, ale hneď dvoch, lebo boli buzeranti a chceli trojku, no tak to určite, fuj… Toto neuznávam, chlap má byť chlap, ne trasoríťka…Vtedy sa nasrali, vynadali mi takým priteplenými hlasmi, ja som na nich nazjapala a vyhrážali sa, že na mňa podajú sťažnosť. Dobrí chuji, ako keby v botdeli bola kniha želaní a sťažností, tu platí ber alebo nechaj tak. Tak zdúchli, ty vole, že len Armaniho smrad po nich zostal.

Akým spôsobom ťa klienti kontaktujú?

Cez internet, cez mobil, FB, e-mail, tých spôsobov je neúrekom. Už som ti to spomínala, niektorí si hneď vypýtajú kontakt tu, niektorí ma nájdu na nete, niektorých si nájdem ja alebo mi dohodia baby, ak nestíhajú.

Aký je tvoj priemerný zárobok?

To myslíš za deň, mesiac či rok? Je to individuálne, podľa toho, ako ide biznis, ale mesačne pod 2000 ečka neklesnem. No štandard je štandard a už mi je aj to málo, preto musím makať viac. Vieš to nie je sranda chovať v Blave byt, auto a ešte aj seba, všetko je nenažrané a do všetkého treba vrážať kopec prachov. A peniaze, ktoré si zarobíš sama vlastným telom bolia a veľmi ťažko sa púšťajú, lebo viem, koľko námahy ma to stojí. Zo začiatku som mala max. 800 ečok a všetky som ich rozdrbala, teraz už rozmýšľam a odkladám na horšie časy.

Máš alebo si mala popri tejto práci vážny vzťah? Je to vôbec reálne?

Na túto otázku ako aj na ďalšie, odpovede prinesieme v pokračovaní o pár dní. Sledujte nás medzitým na Facebooku.

Autor interview: Radoslava