Už v prvej časti rozhovoru ste sa mohli presvedčiť, že naša respondentka, živiaca sa najstarším remeslom, si servítku pred ústa rozhodne nekladie. Ak sa k vám však úvod nášho spovedania nedostal, rozhodne to napravte a vrhnite sa do pikantného čítania. Presne také je aj jeho pokračovanie. Nabité drzými a priamymi odpoveďami, z ktorých srší erotika a poriadna dávka exhibicionizmu! 

1. časť rozhovoru s bratislavskou prostitútkou čítajte TU:

00Rozhovor s bratislavskou prostitútkou: “Mesačne pod 2000 Eur neklesnem!”

 

Máš alebo si mala popri tejto práci vážny vzťah? Je to vôbec reálne?

Nie, nemala som, a ani nemám, to sa jednoducho podľa mňa nedá, to už musíš byť úplne bez chrbtovej kosti, keď sa dokážeš tomu partnerovi pozrieť do očí. Taká sviňa až nie som. Nehovorím, že neboli žiadne pokusy, ale všetko končilo ešte pred tým, ako sa z toho stal vážny vzťah a každý išiel svojou cestou. Lepšie je ho nemať. Aj tak neverím, že by sa taký našiel, čo by to akceptoval, chápeš.

Dokázala by si sa zamilovať do svojho klienta?

Tak čo ti poviem, láska si proste nevyberá, je to reálne, ale aj dosť obtiažne. Ale asi hej, ale zas len do výzoru a finančnej stránky, lebo pri „tom“ sa veľmi nerozpráva a človek si ani nepokecá, len fakt o sprostostiach. Moje súkromie je tabu a klienti zase často o svojom klamú.

Ako často pracuješ? Koľko klientov máš priemerne za týždeň?

Pracujem podľa nálady a potreby zárobku, ale priemerne za týždeň mám stále asi okolo 20 klientov, samozrejme, s inými potrebami, každý vymýšľa niečo iné. Nerátam to, však ja nie som platená od hodiny ani od počtu klientov, tu ide o výkon. Neriešim, koľko ich je, načo…

Nebojíš sa nakazenia pohlavnou chorobou?

Keby som sa bála, nemôžem to robiť, chápeš. Nie, nebojím sa, verím ochrane. Bojím sa iných vecí, nie pohlavnej choroby. A väčšinou mám overených klientov, nie spodinu.

A čo tehotenstvo?

Tehotenstvo? To myslíš s klientom? Neprichádza do úvahy, mám vnútromaternicové teliesko a používame stále kondóm. A s klientom by to ani nebolo možné, to by som všetko posrala, okamžitý vyhadzov a strata zamestnania, toto sa nesmie stať. Tu musíš veľmi rozmýšľať a dávať pozor, je to na tebe, klient neberie žiadnu zodpovednosť za následky.

02

Máš prehľad o tom, s koľkými mužmi si v živote bola?

Absolútne to neriešim, zbláznila by som sa, bolo by mi zo seba zle a nemohla by som sa na seba ani pozrieť v zrkadle. Vieš, ja to neriešim ako milovanie z lásky, to je len sex, len služba, ako keď ideš do pekárne na chleba, no počíta tá predavačka, koľko ľudí tam bolo? To je len potreba chápeš, ja to vykonám zaplatí sa, ale nezapájaš tam seba, len svoje telo.

Vie o tvojej práci niekto blízky? Priatelia alebo rodina?

Nezaujíma ma, či o tom niekto vie, každý má v živote možnosť voľby. Ja som si vybrala toto, kto to akceptuje OK, kto nie, to neriešim a rodinu už absolútne nie. Keby bolo všetko v poriadku, nikdy by som s tým nezačala. Možno…

A aká bola ich reakcia?

Čo sa týka reakcie priateľov, boli prekvapení, ale tí praví ostali a rešpektujú to. Tí, ktorí to nepochopili a odvrátili sa odo mňa ma netankujú, to boli len známi, nie priatelia. Nech si žijú svojim životom. Ži a nechaj žiť a porozmýšľaj, čo ti treba, či sa treba biť, ako Majk Spirit spieva.

Aké boli tvoje pocity, keď sa o tom dozvedeli?

Moje pocity boli zo začiatku zmiešané, no aspoň sa ukázal charakter tých ľudí. Aspoň som zistila, kto je jaká sviňa. Najväčším vrcholom boli dáke kamošky, tie sa úplne odmlčali, a potom pár chalanov, ktorí chceli sex zadarmo, že v rámci kamarátstva. No taký bačov…

Si veriaca?

Áno, som, verím v Boha a v seba. Vieš, zdá sa to ako klišé, že človek ako ja a verí v Boha, je kresťan – katolík, konkrétne, ale hej, predstav si, dá sa to. Každý deň, keď idem spať, prosím Boha, aby mi odpustil, čo robím a aby mi ukázal nejakú inú cestu, no zatiaľ je to stále táto.

Ľutuješ niekedy, že si sa rozhodla živiť sa týmto spôsobom?

Tak občas áno, ale rýchlo tie myšlienky zaháňam a idem ďalej, lebo iná možnosť zatiaľ nie je. Čo ti poviem, nemala som na výber a ani momentálne nemám na výber.

Ako vnímaš postoj spoločnosti voči ženám pracujúcim v sexbiznise?

Spoločnosť stále odsudzuje len druhých a vôbec sa nepozrie na seba, aká je celá skazená. Nech si každý pozametá pred svojim prahom a potom rieši a súdi druhých. Toto neznášam a vie ma maximálne vytočiť, ak niekto mudruje o sexbiznise a p*ču o tom vie.

Mrzí ťa to?

Vôbec ma to nemrzí, nemá ma čo. Nasrať. Zbytočné starosti naviac, nemôžem si dovoliť riešiť veci, ktoré nezmením, čo ma po nich. Netrápim sa pre kokosiny, zbytočné vrásky a škoda peňazí na žehličku na ksicht. Botox, chápeš…

Nepriamo si sa dotkla tiež témy, ako ty vnímaš ľudí nepohybujúcich sa v tomto odvetví. Vedela by si to, prosím, opísať bližšie?

Ako ich vnímam? Tak úplne neutrálne, že aj oni sa snažia mať sa dobre. Jak ich mám vnímať? Veď buď robia to, čo chcú, alebo nechcú. Asi som veľmi nepochopila otázke. Prepáč.

Ako vidíš svoju budúcnosť?

Svoju budúcnosť vidím ružovo, s veľkou dávkou optimizmu. Ale tak isto ju neriešim, veď žijem tu a teraz a neviem, čo ešte príde, nemôžem sa zaoberať tým, čo bude. Peniaze odkladám, takže toho sa nebojím a fakt uvidíme, príď sa potom opýtať o 10 rokov… :-)

Máš v pláne založiť si rodinu?

Áno, určite to mám v pláne, veď som žena ako každá iná, aj keď sa venujem tomu, čomu sa venujem, no tak isto mám city a chcem byť matkou, milovať a byť milovaná. Len neviem, či sa nájde niekto, kto si bude chcieť so mnou založiť rodinu, to tam už bude tá dôvera naštrbená chápeš. A zase sa aj ja bojím, že keď som vyrastala v takom prostredí a žijem tak ako žijem, aby moje deti netrpeli a nežili rovnako, taký podraz by som si neodpustila.

Myslíš, že dokážeš v budúcnosti viesť plnohodnotný život?

Dúfam, že áno, budem sa o to plnohodnotne snažiť a minulosť neriešiť. Aj keď to bude dosť brutál zložité, lebo nedokážeš vymazať niečo len tak a stále ťa to serie. Ale to sú prežité roky, to len tak nezmažeš, nezabudneš, ale časom sa to možno ustáli a budem aj ja žiť normálne, teda dúfam, no. Vieš, seba neoj*ebeš. Ty kokos, ja už ako mudrujem! Pri tých klientoch sa normálne naučíš kadečo, aj inteligencii, ten širokospektrálny rozhľad.

Keby si mala ešte raz možnosť zvoliť si cestu svojho života, išla by si rovnakým smerom?

Ja som nemala právo zvoliť si cestu, musela som ísť po takej, aká sa mi naskytla. Nemala som rázcestie ani križovatku, len trasu dole kopcom. Ale asi nie. Vieš, človek má svoju hodnotu a svoje hranice, ja som ich už prekročila a hrdosť zavesila na klinec… Možnosť vrátiť sa už neexistuje a druhá šanca už nepríde, preto to beriem tak, ako to je a snažím sa nehľadať v tom zmysel.

Rozprávala sa: Radoslava

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)