Možno ste i vy niekedy uvažovali, aké by to bolo mať s*x v beztiažovom stave. Povieme vám, nie je to až taká sranda. A to netvrdíme my, vedci skúmajúci rôzne okolnosti, ktoré by mohli mať vplyv na radovánky v takomto prostredí.Toto je v skutočnosti 5 faktorov, ktoré sú pri čore-more vo vesmíre iné ako tu na Zemi:

1. Nebudete mať žiadne súkromie

Napriek veľkému počtu ľudí zdieľajúcich jedno bývanie, každý je schopný si raz za čas dopriať chvíľku spoločných chvíľ vo dvojici so svojím partnerom. Na kozmickej lodi to nečakajte. Keď si chce kozmonaut zašpásovať, musí sa zmieriť s kolegami lietajúcimi okolo.

2. Každým nárazom sa od seba vzdialite

A čím viac prirážate, tým ďalej sa od seba odrazíte. Nuž, keď si to predstavíme, zdá sa byť nemožné vôbec zasunúť… Ale musí to byť sranda.

3. So stoporením sú tiež problémy

Aj keby ste rok predtým nemali súlož a pred vami by vzduchom plávala najzvodnejšia mimozemšťanka, vzrušiť sa bude problém. V prostredí mikrogravitácie sa tok krvi mení. Srdce pracuje oveľa ťažšie a váš penis je v podstate mŕtvy.

4. Nebudete dosť nadržaný

Podľa vedcov sa vplyvom dlhého vesmírneho letu dostáva hladina testosterónu na svoje minimá. A keďže testosterón je nadržaný hormón, tak vám pri pokuse o vesmírne radovánky bude dosť chýbať. No nie sme sami, pretože mikrogravitácia vraj robí chaos i v ženskom libide.

5. Potenie by mohlo spôsobiť katastrofu

Ak sa pri tom viac spotíte, tu na Zemi váš pot vsiakne do perín. No na vesmírnej lodi pláva okolo vás a nikde sa nestratí. Pohybovať sa v takomto prostredí plnom poletujúcich kvapiek potu nie je žiadna sranda. Nehovoriac o bielych poletujúcich kvapkách, ktoré by sa mali objaviť na záver.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt star trek next generation gif

Radovánky vo vesmíre už teraz neznejú tak vzrušujúco, čo?

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com, depositphotos.com