V minulosti známy herec z péčka, dnes tréner boxu a príležitostný se*uálny kouč. Tak by sme mohli definovať skúseného milovníka žien Roberta Rosenberga. Aj napriek tomu, že milostné hrátky pred kamerou zavesil na klinec, na ,,staré dobré časy“ si rád zaspomína. Tentokrát sa pochválil svojou vytrvalosťou.

Robertko sa priznal, že počas kariéry spolupracoval so slávnym Roccom Siffredim. Pod jeho réžiou natáčal tzv. maratón, ktorý dodnes považuje za extrémnu a neopakovateľnú spomienku. Išlo o orgie trvajúce desiatky hodín.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Rosenberg sa pochválil, že sa pri natáčaní stretla top scéna z péčkového priemyslu, pričom sa im podarilo súložiť viac ako dvadsaťsedem hodín vkuse! Hovorilo sa o svetovom rekorde, no nikto kompetentný to nezapisoval. Až do konca maratónu vydržali dvaja vrátane Roberta.

Prvé vám určite napadlo, že boli nadopovaní, no počas natáčania všetko prebiehalo bez podporovaných látok. Bývalý žrebec má totiž tajné triky, ktoré ho vedia udržať veľmi dlho v pozore. U mužov v strednom veku je vraj podľa herca dôležitý testosterón a ten zásadne nemôže klesať. Vyslúžilý milovník žien preto odporúča rastliny tribulus a levizíu, ktoré ho výrazne zvýšia, a v tele nakopnú se*uálny pud. On sám ich užíva a nazval ich zázračnými.

Zdroj | Foto: reflex.cz, Facebook, Instagram