Český obranca v službách Philadelphie Flyers, Radko Gudas, patrí medzi najtvrdších hráčov kanadsko-americkej NHL a v zápase jeho Philadelphie Flyers proti Buffalu Sabres to len potvrdil, keď tvrdým hitom takmer prizabil protihráča v strednom pásme.

V 57. minúte zápasu viedli Flyers nad Sabres vysoko 5:1, keď sa do útočného pásma Philadelphie predieral mladý kanadský útočník Daniel Catenacci, ktorý ale tvrdo narazil potom, čo ho “zneškodnil” spomínaný Gudas. Pre Catenacciho to bol len jeho tretí zápas v zámorskej profilige, ale určite naň tak skoro nezabudne. Sabres však nenechali tvrdý zákrok na spoluhráča bez odozvy a otraseného Catenacciho pomstil v pästnom súboji obranca Buffala Jake McCabe. Pre Gudasa to bola už druhá bitka v zápase, pretože v 36. minúte sa pobil aj s Marcusom Folignom. Celkovo inkasoval Gudas v tomto stretnutí až 17 trestných minút, ale taktiež si pripísal tri plusové body za účasť na ľade pri strelenom góle jeho tímu.