Reklamy sa stali neoddeliteľnou súčasťou všetkých médii a my si na ne (častokrát) neochotne zvykáme. V tom obrovskom množstve sa však nájde zopár takých, ktoré mužom rozhodne nevadia a vďaka polonohaým slečnám im naopak robia radosť. :PCalzedonia je talianska módna značka, ktorá sa špecializuje hlavne na legíny, pančuchy, plavky a spodnú bielizeň. Jej kontroverzné reklamy vzbudili niekoľko pobúrených reakcií a v posledných rokoch bolo na reklamy Calzedonie podaných niekoľko desiatok sťažností od fyzických osôb, ktoré poukazovali na to, že zobrazuje ženy len ako tovar alebo narúša morálne dobro spoločnosti. Všetky tieto sťažnosti však boli vyhodnotené ako nerelevantné. Za zmienku určite stojí, že pre túto spoločnosť v reklame na pančuchy účinkovala nestarnúca Julia Roberts alebo to, že hlavnou tvárou Calzedonie je momentálne krásna Brazílčanka Adriana Lima.

Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama Calzedonia hot reklama

Reklama Calzedonia s Juliou Roberts

Adriana Lima Calzedonia

Video: YouTube.com | Foto: Calzedonia.com, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Polo
Ženy, ženy, ženy... Milujem ich, obdivujem ich, tvoria jadro môjho vesmíru, preto sa s tými najkrajšími z najkrajších chcem podeliť aj s vami :P :)