Najväčšie miesto nerestí na území Česko-Slovenska predstavuje zariadenie umiestnené v priestoroch Holešovického výstaviska v Prahe, konkrétnejšie v hale 18 a nesie meno Showpark – Market. Pár členov našej redakcie sa teda vybralo na výlet, aby podrobilo toto zariadenie náročnému redakčnému testu. A takto dopadol. 

História Showparku

Tento nočný erotický klub bol založený v roku 1999 ako súčasť erotickej zóny Red Light Prague. V roku 2003/2004 prišlo k zmene názvu na terajší Showpark a zároveň sa klub rozrastá do celej jednej haly v Holešovickom výstavisku. V roku 2009 pribúda kaviareň a herňa, v roku 2011 je väčšina zariadenia rekonštruovaná a pribúda nové zariadenie, ďalšie izby a otvára sa stripbar. V roku 2012 firma otvára druhú pobočku DaVinci v centre Prahy na ulici Na Bojišti a hotel Henry na ulici U Papírny.

Takto nejako to vyzerá pred Showparkom, slečny sú však skôr ilutračného charakteru ;-)
Takto nejako to vyzerá pred Showparkom, slečny sú však skôr ilustračného charakteru ;-)

Prečo práve Showpark?

Ide o trošičku odlišný typ „bordelu“, na ktorý si trúfajú možno aj tí menej odvážni návštevníci podobných „sociálnych zariadení“. V klasickom „bordeli“ to funguje tak, že prídete do nejakého domčeka, kde je väčšinou zariadenie barového typu, vy sa usadíte k stolu a čakáte, kým si k vám prisadnú nejaké slečny, ktoré potom buď pošlete pre nejaké iné dievčatá pri inom stole, alebo sa vám prídu hromadne „predstaviť“. Jednoducho si musíte pred všetkými povedať „túto chcem“ a s ňou pôjdete na izbu na „masáž“.

V Showparku Market ide o akúsi simuláciu preslávených amsterdamských „uličiek lásky“ (mimochodom, podobnú časť mesta, ak nie aj väčšiu, má už aj napríklad nemecký Hamburg). Ide o to, že sa prechádzate po akýchsi bludisko pripomínajúcich uličkách (ale vo vnútri budovy) s tlmeným svetlom, kde sú vedľa seba miestnosti, ktoré majú prenajaté dievčatá – spoločníčky, alebo masérky, ak chcete. Tie, ak sú obsadené, majú zatiahnutý záves a dovnútra nevidíte. Ak sú však voľné, čakajú vo dverách alebo pred dverami a lákajú vás k sebe na „masáž“. Môžete tak beztrestne a nikým nevšímaný chodiť po priestoroch tohto „bordelu“ a donekonečna si vyberať „z ponuky“.

Pozrite si video jednej z najkrajších dievčat, ktorú sme reálne v Showparku mali možnosť vyskúšať:

Vybrať je si naozaj ťažké

Ak patríte medzi nerozhodné typy (tak ako my, pozn. redakcia), budete mať naozaj veľký problém si vybrať a zrejme prejdete uličky niekoľkokrát, kým si vyberiete. Nie je nič horšie, ako vyjsť z izby, síce pekne uspokojený, ale po ceste natrafiť na absolútnu supertriedu – kočku, ktoré ste vždy chceli, ale viete, že musíte minimálne nejaký čas počkať ;-), alebo už nemáte čas či peniaze práve na túto. Šľak, aby to trafil! Takže je vždy dobré si spraviť kompletný prieskum „terénu“, v čom vám môžu pomôcť aj počítače umiestnené v kaviarni, kde je kompletný zoznam aktuálne pracujúcich dievčat spolu s viacerými fotografiami a číslom miestnosti, kde ich môžete nájsť. To isté info dostanete, ak sa prihlásite na WiFi – hneď po prihlásení vás prehliadač presmeruje na internú webovú stránku prístupnú iba „zvnútra“, kde sú tie isté informácie s fotografiami.

11219702_922221967812897_9020667332601651468_n

Aké dievčatá v Showparku pracujú?

PREHĽAD RECENZIE
Dievčatá
Prostredie
Ceny
Lokalita
AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO: