Prípravný zápas v rámci Medzinárodného pohára majstrov medzi madridskými klubmi Realom a Atléticom sa zapíše do dejín. Real totiž od svojho menej slávneho rivala schytal poriadny výprask!

Biely balet absolútne nezachytil úvod zápasu a v podstate ani zápas celý. Už v prvej minúte otvoril skóre Diego Costa, ktorému nahrával výborne hrajúci 19-ročný mladíček João Félix, rekordná 126-miliónová posila z Benficy. Na ihrisku akoby bolo iba jedno mužstvo a sieť Realu Madrid sa vlnila znova a znova. Do polčasu tím Zinedina Zidana inkasoval 5-krát a nebyť niekoľkých zákrokov Courtoisa, stav mohol byť ešte hrozivejší. Za Real pritom nastúpila väčšina hviezd základnej zostavy.

Ústrednou postavou zápasu bol Diego Costa, ktorý po zmene strán pridal aj svoj štvrtý gól v stretnutí a už to bolo 6:0 pre Atlético Madrid. Za Real gólovo odpovedal Nacho a následne prišla o pár minút ďalšia chvíľa Diega Costu. Pri jednom zo súbojov nezmyselne a zákerne dohral Carvajala, čo krajný bek Realu len tak nenechal a po následnej strkanici išli obaja pod sprchy. Los Colchoneros svojmu rivalovi nič nedarovali a v 70. minúte zvýšili na 7:1. V závere stretnutia už len kozmeticky na konečných 3:7 upravili Benzema a Sánchez.

Okrem Diega Costu však zaujal aj Gareth Bale, ktorého odchod z Realu naberá na obrátkach. Za stavu 0:5 z pohľadu jeho mužstva ho totiž fotografi zachytili, ako sa na lavičke poriadne zabáva. Walesan sa dostal na ihrisko v 62. minúte a neskôr za stavu 1:7 spálil 100 %-nú tutovku po centri z pravej strany. Po zahodenej šanci sa okamžite opäť usmieval od ucha k uchu. Zdá sa, že osud tohto ľavonohého hráča v slávnom Reale Madrid je po takomto nedôstojnom správaní už spečatený…

Gareth Bale za stavu 0:5

Gareth Bale za stavu 1:7

Zostrih zápasu Real Madrid 3:7 Atlético Madrid

Foto: Twitter | Video: Footyroom.com