Slovenská raperka Simona Hegerová, známejšia pod umeleckým menom Sima, momentálne koncertuje v rámci turné k najnovšiemu albumu Femina. Nezabúda však ani na svojich fans na sociálnych sieťach, kde sa nedávno ukázala bez podprsenky a krátko nato aj bez nohavičiek!

Sima je spolu s Aless najslávnejšou raperkou v našich končinách, ak teda, samozrejme, nerátame Tinu ejkejej Minimo, ktorá je však považovaná viac za speváčku. Svojim nedávnym albumom Femina si mladá blondínka získala obrovské uznanie a je to vidieť aj pri počte sledovateľov na jej sociálnych sieťach. Napríklad na takom Instagrame ju sleduje už takmer 100 tisíc ľudí. Z posledných provokatívnych fotiek tejto kočky majú ale radosť najmä muži, pretože krásna Sima sa najskôr ukázala bez podprsenky a krátko potom aj bez nohavičiek.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Sima

Simu bez podprsenky si môžete pozrieť —TU— a bez nohavičiek —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D