Zoznamky vám netreba predstavovať, všetci ich veľmi dobre poznáme a mnohí sme si prešli už aj nejakými tými stretkami naslepo. Avšak väčšinou vždy sme dotyčného videli aspoň na fotke.Na Slovensku však vznikla nová sociálna sieť Blindr, o ktorej sme v našich končinách veľmi nepočuli. Nájdete ju na adrese blindr.eu a prostredníctvom nej naozaj zažijete to, čo ste ešte nezažili! Teda, pokiaľ ste doteraz s neznámou osobou nerandili pri zhasnutom svetle. Samozrejme všetko to prebieha vo virtuálnom svete.

Registrácia je úplne jednoduchá, vytvoríte si vlastný profil, nahráte fotku a vzrušujúce randenie sa môže začať (viac info na Blindri). Potom už stačí jediný klik! Treba si ale uvedomiť, že všetci na Blindri vystupujú v anonymite, takže žiadne fotky neuvidíte, pokiaľ sa dotyčný sám nerozhodne ukázať vám svoju tvár. A tak môžete zapájať fantáziu na plné obrátky. womenkickstartercover-900x497

Ak sa aj vy oháňate vetou -najdôležitejšie je vnútro človeka, nie zovňajšok, tak prostredníctvom tejto zoznamky sa budete môcť utvrdiť, či vám naozaj ide len o „duchovno/. Avšak na konci možno budete veľmi milo prekvapený a zistíte, že osoba na „druhej strane“ vám sedí nielen charakterovo, ale aj výzorovo.

Poďme sa teda zoznamovať! :)