Japonsko je už od nepamäti krajinou mnohých zvykov, na ktoré sa my ostatní pozeráme s určitou nevôľou a nepochopením. Jedným z nich je aj predaj použitej dámskej spodnej bielizne.V Japonsku si môžete cez automat kúpiť nielen kávu, čaj či cukrovinky, ale aj také obnosené nohavičky. Nuž ako sa hovorí – proti gustu žiaden dišputát.

panty

Obnosené gaťky Japonci poznajú pod označením Burusera. Jedná sa o výraz, ktorý sa pôvodne používal na opis mladých dievčat v školských uniformách. A práve nohavičky od študentiek sú najžiadanejším tovarom.

japonská školská uniforma

Predaj tohto druhu sortimentu bol síce zakázaný už v roku 1993, no predajcovia nelenili a zákonu sa dokázali vyhnúť tým, že svoj tovar evidujú ako predaj starožitností. Vďaka tomu sa s nevšednými strojmi pre ukájanie fetišistických túžob môžete stretnúť aj dnes. Ich cena sa pohybuje od 500 do 2000 japonských jenov, v prepočte od 5 do 20€.

Vending-machine-with-used-underwear-6

Pýtate sa, ako to celé funguje? Záleží na konkrétnom type automatu. Niekde sa predávajú len samostatné nohavičky, ale natrafíte aj na špeciálne balíčky, ktoré obsahujú fotku nositeľky a niekedy dokonca aj nahrávku jej vzdychov pre ešte väčšiu stimuláciu fantázie zákazníka. Podľa toho sa odvíja i cena.

V princípe však dievčatá prinesú svoje použité nohavičky do takzvaných výkupní, kde sú ich gaťky umiestnené do ochranného obalu pre zachytenie všetkých pachov. Prípadne ich slečna ,,obnosí” priamo na mieste.

>>> Ako také obnosené nohavičky vznikajú, si môžete pozrieť TU<<<

Zdroj: en.wikipedia.org, oddee.com | Foto: turborotfl.com, oddee.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.