Tomu sa povie láska k športu a hlavne k svojmu tímu! Anglické hráčky ragby sa so svojim klubom ocitli na pokraji bankrotu, a tak sa rozhodli hrať na zápase úplne nahé nahé!Ženský ragby klub z anglického mestečka Hertfordshire sa už dlhší čas pasuje s finančnými problémami a nedávno sa ocitol na pokraji bankrotu. Všetko nasvedčovalo tomu, že ženská liga v tomto meste jednoducho skončí. Avšak šikovné slečny prišli, našťastie, s originálnym nápadom. Čo takto odohrať zápas úplne nahé?

Nahé rakbystky v akcii nájdete na Manforum.sk >>> TU

Spásonosná myšlienka prišla doslova v hodine dvanástej a ako sa zdá, tento ťah ragbystkám naozaj vyšiel. Návštevnosť zápasu bola ohromná a z celého podujatia vznikol parádny foto-kalendár. Navyše hráčky nie sú na fotkách upravené žiadnou retušou, a tak zábery pôsobia naozaj prirodzene. Ako hovoria samotné dievčence: “Nie sme topmodelky, no pri fotení sme sa zabavili. Tešíme sa z toho, keď z predaja kalendára získame peniaze a ženské ragby dostaneme viac do povedomia verejnosti!”

Nahé rakbystky v akcii nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj|Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!