Patríte medzi ľudí, ktorí pravidelne sledujú filmy pre dospelých? Možno pre vás nemáme dobré správy. Britská psychosexuálna terapeutka Angela Gregory tvrdí, že čoraz viac mužov na hranici 20-teho roku života má problémy s erekciou. A môže za to práve péčko!Popredná psychosexuálna terapeutka Angela Gregory varuje pred prudkým nárastom porúch erekcie. Podľa nej erektilnú dysfunkciu spôsobuje práve sledovanie p*rna a tento problém sa vyskytuje u čoraz mladších chlapov. Sú to najmä muži tesne po dvadsiatke a v neskorom teenagerskom veku. Angela síce nemá k dispozícii žiadne oficiálne údaje, no na základe svojich znalostí sa domnieva, že za týmto problémom môžeme hľadať rozmach smartfónov a notebookov.

Angela Gregory tvrdí, že za posledné roky sa situácia výrazne zmenila: “Za posledných 16 rokov, najmä posledných 5, si všímam, že našu kliniku navštevuje čoraz viac mladých mužov. Kedysi to boli výhradne starší muži, ktorých problémy boli spojené s cukrovkou, kardiovaskulárnymi či inými ochoreniami. Títo teenageri sú však fyzicky úplne zdraví a ich problém je výlučne psychický.”

“Pri našich sedeniach sa ako prvé pýtam na frekvenciu sledovania po*nografie a masturbovania. Pretože práve toto môže stáť za problémom s erekciou počas milovania s ich partnermi,” dodala terapeutka.

casting couch
Ak toto miesto poznáte lepšie ako rozkrok svojej priateľky, je to zlé…

Nick, jeden z pacientov kliniky, sa pre britský spravodajský web BBC rozhodol porozprávať svoj príbeh. Péčko začal sledovať už ako 15-ročný, keď dostal svoj prvý prenosný počítač: “Každým dňom sa to čoraz viac a viac stupňovalo. Za pomerne krátku dobu to zašlo priďaleko. Normálne veci ma už prestali vzrušovať a ja som vyhľadával čoraz extrémnejšie situácie. Bolo to znepokojujúce, pretože som chcel robiť veci, ktoré by mi kedysi v bežnom živote vôbec nenapadli. Stal som sa závislým na po*ne a zistil som to, keď som ležal vedľa krásneho dievčaťa. Priťahovala ma a chcel som sa s ňou vyspať, no nebol som taký nadržaný, ako keď sledujem péčko. Zašlo to tak ďaleko, že som ho pozeral minimálne 2 hodiny denne.”

Doktorka Gregory si myslí, že ľahký prístup k online po*nu má veľký vplyv na vnímanie vlastného tela, sexuálny život a vzťahy ako také. Akonáhle si Nick uvedomil svoj problém, vyhľadal pomoc u psychoterapeutky, ktorá mu poradila péčko vôbec nesledovať. Po 100 dňoch bez neslušných filmov je liečba, zdá sa, úspešná: “Moje libido sa vrátilo k plnej sile. Spal som s dievčaťom a bolo to skvelé. Prvýkrát za mnoho rokov som bol schopný flirtovať a počas pomerne krátkej doby som bol schopný mať normálny sex. Cítil som sa tak vyrovnaný a spokojný.”

Ak si myslíte, že máte problém súvisiaci so sledovaním péčka, Angela Gregory radí porozprávať sa o tom s vaším praktickým lekárom. My tvrdíme, že sledovanie filmov pre dospelých je v dnešnej dobe bežná vec, no nie ak pri ňom strávite hodiny a uprednostňujete ho na úkor osobného kontaktu. Preto, páni, radšej vypnite počítače a hor sa so svojimi partnerkami do postele!

Ale ak by ste predsa len mali chuť na nahé babenky z pohodlia domova, nájdete ich >>>TU

Zdroj: Bbc.co.uk | Foto: Queerty.com, Imgur.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).