Ruskí športovci sa zišli na audiencii u prezidenta republiky Vladimíra Putina, ktorý ich privítal ako národných hrdinov – okrem štátneho vyznamenania sa im ušli aj veľmi bohaté odmeny!Reprezentantom Ruska boli v Južnej Kórei odopreté všetky prezentácie svojej vlasti, nezahrali im dokonca ani ruskú hymnu, no kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie. Po návrate do vlasti ich totiž čakalo nielen uznanie a pocta v podobe štátnych vyznamenaní. Na celosvetovú potupu reagoval aj samotný prezident slovami: “Môžu vám zobrať všetko, ale charakter nie. Dúfajme, že aj medzinárodné organizácie nakoniec pochopia, že šport sa musí ďalej držať od problémov, ktoré s ním nesúvisia.” 

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Je vidieť, že ruský štát na čele s Vladimírom Putinom si úspešných športovcov váži, čo potvrdil i svojou štedrosťou. Od hlavy štátu si totiž najúspešnejší olympionici okrem iného prevzali aj peniaze a luxusné automobily BMW. Konkrétne za zlato dostali štyri milióny rubľov (60 000 Eur) a automobil BMW X6 (asi 72 000 Eur), strieborní medailisti sa obohatili o 2 500 000 rubľov (37 500 Eur) a BMW X5 (asi 66 000 Eur) a bronzoví sa tešia zo sumy 1 700 000 rubľov (25 500 Eur) a BMW-čka X4 (od 49 000 Eur).

bohaté odmeny pre ruských olympijonikov

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: tiremeetsroad.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)