Sarah McDaniel je americká modelka, ktorá je výnimočná hneď niekoľkými vecami. Ide o prvú modelku, ktorá sa dostala na špeciálnu “ala Snapchat” obálku prvého čísla americkej verzie magazínu Playboy po tom, ako časopis skončil na svojich stránkach s nahotou. Plus niečo, čo si všimnete na druhý pohľad – každé jej oko má inú farbu, a to pôsobí neuveriteľne magicky a sexy.Sarah McDaniel sa narodila a stále žije v Los Angeles. Presný dátum narodenia tají, no priznala sa, že má 20 rokov. Ako sme spomenuli, od malička trpí na heterochrómiu, čo je stav, keď dúhovky oboch očí majú rôzne farby. Jej pravé oko je žltohnedé, zatiaľ čo ľavé je svetlo modrej farby.

Sarah je vysoká 155 cm, má miery 81-61-90, je narodená v znamení Leva, samú seba považuje za introverta a priznáva, že jej prsia sú prirodzené. Jej celé meno je Sarah Rose McDaniel a v súčasnosti pracuje ako modelka (jej posledný projekt je titulná foto v najnovšom nehanbatom Playboyovi). Má oficiálny Instagram, Tumblr a Snapchat a my budeme radi, keď jej krásne fotky budú na týchto sociálnych sieťach len a len pribúdať… :)

sarah mcdaniel 01 sarah mcdaniel 02 sarah mcdaniel 03 sarah mcdaniel 04 sarah mcdaniel 05 sarah mcdaniel 06 sarah mcdaniel 07 sarah mcdaniel 08 sarah mcdaniel 09 sarah mcdaniel 10 sarah mcdaniel 11 sarah mcdaniel 12 sarah mcdaniel 13 sarah mcdaniel 14 sarah mcdaniel 15 sarah mcdaniel 16 sarah mcdaniel 17 sarah mcdaniel 18 sarah mcdaniel 19 sarah mcdaniel 20 sarah mcdaniel 21 sarah mcdaniel 22 sarah mcdaniel 23 sarah mcdaniel 24 sarah mcdaniel 25

Zdroj a foto: Instagram, youtube