MEME, alebo vtipné obrázky s výstižným textom, zaplavili online komunikáciu doslova ako vírus. Pozitívny vírus, ktorý priniesol do písania kopec zábavy. Jednoduché a trefné meme je niekedy viac než tisíc slov. Teraz prichádza aplikácia, ktorá dá vášmu písaniu úplne nový rozmer!

MEMISTA, nová a jedinečná MEME klávesnica pre iOS rozšíri možnosti vašej komunikácie o úplne nové dimenzie. Jednoduchá inštalácia a ešte jednoduchšie používanie. Zabudnite na suchý text, stačí pár klikov na displej telefónu a máte svoje nové originálne meme alebo GIF! Nepotrebujete zdĺhavé online meme generátory, MEMISTA sa stane súčasťou vášho telefónu a bude pripravený na akciu vždy, keď dôjdu slová. Treba iba zapojiť fantáziu. Postup zvládne naozaj aj dieťa:

Ako jednoducho sa MEMISTA používa?

Hotovo, odoslané!

Za týmto šikovným rozšírením štandardnej iOS klávesnice stojí slovenská developerská firma XSHOX [„ikšoks“] z Košíc. Mladí vývojári Memistom priniesli ďalšie spestrenie komunikácie cez správy, ktoré sa stávajú súčasťou našich životov pomaly viac ako hovorené slovo. Nebuďte nudný pisár, buďte MEMISTA!

Hľadajte v AppStore: MEMISTA