Instagramová senzácia menom Laci Kay Somers má na “obrázkovej” sociálnej sieti viac ako 2,9 milióna odberateľov. To ju neradí iba medzi vyhľadávané modelky, ale aj najvyhľadávanejšie kontá na Instagrame.Laci Kay Somers sa narodila 7. decembra 1991 v San Franciscu v Kalifornii. Za kariérny boom vďačný najmä svojmu modelingovému videu, ktoré uverejnila v januári 2010. Odvtedy sa jej začalo dostávať viac a viac pozornosti z modelingových agentúr, magazínov či od obyčajných mužov, ktorí si jednoducho chceli pozrieť sexy babenku. Prsnatá blondínka sa objavila napríklad aj v časopise Playboy alebo GlamRock Magazine.

Čo je zaujímavé, Laci sa ešte pred kariérou modelky živila ako hosteska v ringu. To museli mať MMA zápasníci radosť. :) Obľubuje šport, fitko, fotenie sa (za povšimnutie stoja jej zadočkové selfies), cestovanie či hranie počítačových hier.

Laci Kay 2 Laci Kay 3 Laci Kay 4 Laci Kay 5 Laci Kay 6 Laci Kay 7 Laci Kay 8 Laci Kay 9 Laci Kay 10 Laci Kay 11 Laci Kay 12 Laci Kay 13 Laci Kay 14

Laci Kay 1

Laci Kay 15 Laci Kay 16 Laci Kay 17 Laci Kay 18 Laci Kay 19 Laci Kay 20 Laci Kay 21

Laci Kay 22 Laci Kay 23 Laci Kay 24 Laci Kay 25

Foto: instagram.com/lacikaysomers

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.