Prsatá blondínka Amy Christophers sa živí ako topless tanečnica, keďže rada predvádza svoje vnady. Jej snom je však postaviť sa na futbalový trávnik ako rozhodkyňa.Amy Christophers je krásna blondínka, ktorá pracuje ako topless tanečnica. Miestni páni tak zrejme nevedia, či sa majú pozerať skôr na jej bábikovskú tváričku s modrými očami alebo na obrovské prsia a guľatý zadoček. Mladá dievčina má však aj úplne iný sen. Rada by sa stala futbalovou rozhodkyňou. A to nie hocijakou! Prsnatka to má namierené rovno do anglickej Premiere League.

Ako sama tvrdí, je veľkou fanynkou britských klubov, má potrebné znalosti a absolvovala aj prvý kurz, vďaka ktorému môže viesť zápasy tímov do 16 rokov. Tu ale jej ambície zďaleka nekončia: “Vždy som milovala futbal. Viem, že sa ešte musím veľa učiť. Je to ale môj koníček, ktorý beriem úplne vážne. Som ďaleko od vrcholu, to je jasné, ale verím, že naň raz dosiahnem,” prezrádza odhodlanie príťažlivá blondínka. Ak by sa jej to podarilo, mohli by futbalové zápasy získať úplne nový rozmer. Nemyslíte? ;)

 

In German press today online and print @bild #football #press

A post shared by AmyChristophers.com (@thatsportsspice) on

 

 

Happy 20th bday to @delealli36 keep doing your thing bro!! You're smashing it!! Have a good'n love!! #delealli #thfc #spurs

A post shared by AmyChristophers.com (@thatsportsspice) on

 

 

 

 

Featured in the sun today #referee #thesunnewspaper #tabloid #press #pr

A post shared by AmyChristophers.com (@thatsportsspice) on

 

Just a normal day at the office 👌🏽⚽️ #press #referee #theFA

A post shared by AmyChristophers.com (@thatsportsspice) on

 

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.