V predchádzajúcom článku o profi baličoch som sa zaoberala tým, čo podľa nich na ženské platí. Na konci toho článku som vám sľúbila pár obyčajných trikov, kvôli ktorým si doma nemusíte trápiť hlavy strategicky prekomplikovanými krokmi. Kecy bokom, tu ich máte. 

Voňajte…

…s mierou. Žiadne šibačkové vychytávky, žiadne domáce parfumové orgie. Čistý muž vonia najlepšie. A potom stačí už len nejaký kvalitný deodorant. Tak, ako my voniame mužom, prirodzene, svojou obyčajnou vôňou, tak voňajú muži nám. Stará dobrá chémia: feromóny, testosterón, androstenol.

Každý muž má svoju jedinečnú vôňu a pokiaľ žene sedí, zvlhne vždy, keď ju ucíti. Ak sa rozhodnete pre parfum, hľadajte tabakové a pižmové vône.

Výzor…

…je dôležitý. Nie sme povrchné, nepotrebujeme hollywoodskych hercov. Každej žene sa páči niečo iné. Ak však vidíme upraveného muža, vieme, že sa dokáže o seba postarať a má v živote (relatívny) poriadok. Farbu vlasov a očí neriešime (popravde, väčšina z nás nemá po prvom stretnutí ani poňatia, akú farbu očí máte), ale mnohé z nás sa zhodujú v názore na dlhé vlasy. Večne vlhký chvost obtierajúci sa nedbalo o šiju Nicka Slaughtera možno vyzeral sexy, ale v 90. rokoch bolo sexy veľa vecí (napr. hojný telesný porast). Pokiaľ nie ste metalista alebo nehráte v divadle úlohu Ježiša, NIE!

casual fashion man and woman looking at each other while leaning

Nikdy…

…sa nás nesnažte zbaliť opitý. NIKDY! Trocha alkoholu pomáha obom pohlaviam, no neschopnosť udržať rovnováhu a logopedická chyba u nikoho chuť na se* nevyvolávajú.

…nepoužívajte príliš lacné komplimenty. 50. roky sú preč, videli sme príliš veľa romantických filmov a máme alergiu na klišé. Pokiaľ nebalíte Zooye Deschanel, na bláboly o magických očiach, prosím, zabudnite.

…nás neprenasledujte. Pokiaľ sa okolo nás bez slova motáte celý večer alebo na nás zazeráte od baru a na nič sa nezmôžete, automaticky vás berieme ako „nevhodný materiál“. Toto vám nevysvetlím, prečítajte si Darwina.

…sa nesnažte osloviť ženu, ktorá napohľad vyzerá zatrpknuto alebo naštvane. Načo si vedome spôsobovať bolesť?

…nás neignorujte a nič nepredstierajte. Veci, ktoré robíte často a ktoré asi nikdy nepochopím. Ženy majú rady úprimnosť a neznášajú predstieranie či zavádzanie. Nepokašlite si to, vždy s ňou jednajte priamočiaro. Nemáte záujem? Povedzte jej to. Možno sa opije, možno vás ohovorí pred kamarátkami, ale po týždni máte pokoj. Obaja.

Vždy…

…buďte chlap. Buďte sebavedomý, trocha drzý, arogantný, riskujte a buďte živočíšny. Ak to na ňu (náhodou) nezaberie, nič nestratíte. Maximálne sa otočí a do 10 minút na vás celkom zabudne.

…buďte aktívny. Bohužiaľ, vec, ktorá na Slovensku začína chýbať v povinnej výbave čoraz väčšiemu počtu mužov.  Nelovíte, nebojujete, pri prvej prekážke strkáte hlavu do piesku. Majte gule!

… si nájdite v podniku ženskú, ktorá sa baví a smeje. Je uvoľnená, užíva si pekný večer a chce, aby bol ešte krajší. Popravde, je nalomená. Pokiaľ ju navyše dokážete rozosmiať vy, skočí po vás pravdepodobne sama.

Nebojte sa…

…nás dotýkať. Túto „taktiku“ PUA zdrojom s roztopašným nadšením a potleskom kvitujem. Prosím, dotýkajte sa nás! Len žiadne oplzlé divné dotyky, pri ktorých budeme mať pocit, že sa nás dotýka vzdialený strýko. Letmé dotyky, ruka vo vlasoch, ruka na krížoch. Šija, ucho. A ak do toho ucha nebodaj aj niečo rafinované zašepkáte… zimomriavky zaručené.

…jej povedať, o čo vám ide. Nalomili ste ju, je vám s ňou fajn, ale jediné, čo od nej momentálne chcete je se*? Zapojte intuíciu. Ak chce se*, určite sa vám to bude snažiť celý večer naznačiť. Nakloňte sa k nej, šepnite jej do ucha, o čo vám ide. Pravdepodobne vás okamžite sama zdrapne za ruku a odvedie preč.

Chcete zabodovať? Chcete, aby sa vám večer „pošťastilo“? Choďte von a dobre sa okolo seba poobzerajte. Minimálne 50 % žien v miestnosti má práve chuť na se*. Smejú sa, pôsobia bezstarostne, dobre sa s nimi kecá, počúvajú vás. Väčšinou len prikyvujú, pretože im je úplne jedno, čo hovoríte. Chcú, aby ste ich pretiahli. Muži si často myslia, že všetky túžime po vzťahu. Veľa z nás ho aj chce. V budúcnosti. To, že raz chceme mať deti však neznamená, že ich chceme mať s vami. Vás chceme pravdepodobne iba na se*. A možno s vami chceme mávať pravidelný se*. Bez otázok, bez predstierania.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jana Ka
Ak chcete ženám, ale aj mužom vidieť do hlavy, čítajte články od tejto našej sympatickej mladej a náruživej červenovlásky. Jej silnou parketou však nie sú len vzťahy a s nimi súvisiace trampoty, ale aj životný štýl ako móda či zdravie, v ktorých zaručene poradí, ako "to" nespackať.