Dominik je muž, ktorého by sme mohli charakterizovať jedinou vetou – pretiahol by aj smrtku na rebríku. V podstate nemá v hlave nič iné, len ženy. Keďže s tými slobodnými mal iba samé komplikácie, lebo vždy chceli aj niečo viac, ako len kvalitné číslo, od určitého času sa zameral výlučne na vydaté.„Majú samé výhody. Sú skúsené, väčšinou povoľné, nerobia problémy, mám istotu, že sa nikde nepochvália, že si to so mnou rozdali a nevyžadujú nijakú extra pozornosť. Navyše, najradšej spím sám, takže keď je po všetkom, natiahnem si nohavice, dám jej pusu a idem svojou cestou,“ nevie si 27-ročný žrebec vynachváliť posteľné radovánkami s vydatými paničkami. Balí ich väčšinou na internete, ale keď mu padne do oka nejaká v reálnom živote, zistí si, ako sa volá, požiada ju o priateľstvo na Facebooku a tam si ju, ako to nazval, rozrobí. „Na každú niečo platí a takých deväťdesiat percent dostanem do postele. Veľká výhoda je, že mnohé pekné vydaté baby sú doma samy, lebo ich muži cestujú za prácou. Cítia sa opustené, chýbajú im nežnosti a keď sa o nich začne nejaký pekný chlap zaujímať, väčšinou si dajú povedať,“ smeje sa Dominik a dodáva, že niektoré mu rovno dajú najavo, že potrebujú do postele výkonného žrebca. “So slobodnými babami je ten problém, že väčšinou bývajú s rodičmi, podobne ako ja, a mne sa nechce riešiť ešte aj to, kde si to vlastne rozdáme,” priznáva celkom otvorene.

„Tak ty si dostal chuť na moju ženu, čo?“

Ako to však u takýchto suverénov býva, aj oni občas narazia. „Zoznámil som sa s ňou vo fitku a od začiatku som z nej bol hotový. Neskutočne pekná baba. Keď som si predstavil, koľko chlapov na ňu musí myslieť v sprche, šialene som žiarlil. Povedal som si, že túto musím mať,“ spomína mladý muž na stretnutie so ženou, na ktorú do konca života nezabudne. Renáta si s ním totiž v pohode písala na Facebooku, ale nejako sa nechytala na jeho osvedčené ťahy. Dokonca sa zdalo, že si z neho robí srandu. Keď sa stretli, správala sa milo, kamarátsky, ale o nejakom flirte z jej strany nemohla byť ani reč. To Dominika rajcovalo ešte viac. Bol ňou doslova posadnutý, písal jej každú chvíľu, ale ona sa na ňom v podstate len bavila.

Krásna žena

Medzitým si odskočil do pár ďalších manželských postelí, ale Renátu neúnavne balil ďalej. Až raz, po dlhých mesiacoch, ho pozvala k sebe domov s veľavravným dodatkom, že budú sami, tak nech prinesie nejaké dobré víno. „Už niekoľko dní pred tým rande som na nič iné nemyslel. V ten večer som kúpil dobré víno, zásobil som sa gumami, dokonca som jej doniesol aj kvety, čo som predtým nikdy nerobil. Už v aute, cestou k nej, som bol taký vzrušený, až to bolelo. No a keď mi otvorila dvere, šalel som. Bola iba v  priesvitnej bielizni, usmiala sa, pozvala ma ďalej. Ani neviem, ako sme došli do spálne. Mozog som mal celkom odkrvený,“ opisuje mladý urastený muž začiatok večera, od ktorého si sľuboval najlepšie číslo svojho života. Lenže práve v tej spálni sa stalo niečo, s čím nepočítal ani v najhoršom sne. Do miestnosti vošiel jemu neznámy chlap a s pokojom Angličana sa ho opýtal: „Tak ty si dostal chuť na moju ženu, čo?“

Muž s kapucňou

Kým sa Dominik spamätal, dostal jednu dobre mierenú do brady a potom ďalšie a ďalšie. Renátin manžel využil moment prekvapenia, takže nadržaný samec nemal najmenšiu šancu brániť sa. Do toho všetkého začal útočník citovať vety zo správ, ktoré jeho žene písal. V tom šoku lovcovi vydatých žien doplo, že tí dvaja sa na ňom už od začiatku dobre bavili. Renáta tam len stála a spokojne sa usmievala. „Zlomil mi sánku, dobil ma a vyhodil ma z ich bytu. Za normálnych okolností by som ho dal dole, lenže na nič podobné som nebol pripravený, takže som to poriadne schytal. Na políciu som sa hanbil ísť, lekárovi som povedal, že som spadol, nech to nerozmazáva,“ priznal Dominik. Chtíč však riadi jeho život aj naďalej. Čo sa týka báb, funguje tak, ako predtým, akurát si dáva väčší pozor na tie, ktoré sa nedajú tak ľahko namotať. S Renátou sa občas náhodne stretne. „Bez slova sa na mňa pozrie tým svojím výsmešným pohľadom a ja sa cítim ako idiot. Ale keby mi hneď zajtra povedala, že mám prísť k nej, prišiel by som. Aj za cenu ďalšej nakladačky od jej muža. Asi som ňou posadnutý,“ povzdychol si nešťastný a stále nadržaný Dominik.

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)