Andrej Pejic – na prvý pohľad celkom kočka, možno by ste si ju vedeli predstaviť aj vo svojej posteli. Teda pardon, jeho. Ako ste si už podľa mena mohli domyslieť, Andrej je chlap, takže pokiaľ ste heterák, od spomínanej predstavy ste už asi v tomto momente upustili.Podľa fotiek by ste si asi nikdy nepomysleli, že osoba menom Andrej Pejic má medzi nohami gule tak ako my. 23 ročný Austrálčan s balkánskymi koreňmi sa narodil ako muž, no vždy sa mu viac pozdávala štylizácia do úlohy ženy. Jeho tvár zaujala ľudí z modelingovej brandže, ktorí ho začali využívať na predvádzanie modelov pre obe pohlavia, takže dve muchy jednou ranou. Andrej zaujal i dizajnéra Durana Rembrandta a dnes s ním tvorí manželský pár. Pochopiteľne „Aďo“ prezentuje ženskú časť páru a na základe fotografií by ste zrejme ani nepovedali, že nejde o tradičný heterosexuálny pár.

Prečítajte si tiež: Na týchto pekných babách nám niečo nesedí!

Sen mladého ženomuža je stať sa súčasťou sexy anjelskej skupiny Victoria´s Secret a prezentovať spodnú bielizeň tejto značky. Sám prezradil, že by bol dokonca ochotný podstúpiť i zmenu pohlavia.

Na základe fotiek tejto bizarnej modelky si vás dovolíme upozorniť – nedávajte vždy na prvý dojem, môžete sa veľmi a dosť nechutne popáliť.

známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál známy transexuál

-a-

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)