Len 24-ročná učiteľka základnej školy sa počas svojej dovolenky v Cabo San Lucas zúčastnila tanečnej súťaže, kde na pláži, okrem iného, aj veľmi pekne zatwerkovala zadočkom. Vtedy ani netušila, že video sa dostane na internet, dokonca až k rodičom jej žiakov. Mladá učiteľka Clarissa si dovolenku užívala ako každá správna žena, odviazala sa a v súťaži ukázala, čo všetko dokáže. Pláž, na ktorej relaxovala, bola od miesta jej práce vzdialená asi 640 km, preto jej vtedy ani nenapadlo, že by sa o jej zábavke mohol vôbec niekto dozvedieť.

Video, na ktorom je učiteľka twerkujúca v plavkách, sa prostredníctvom Facebooku dostalo do rúk rodičom žiakov, ktorých Clarissa vyučuje. Tí okamžite napísali sťažnosť, že podľa nich sa vo svojom voľnom čase správala nevhodne. Po troch rokoch učenia na tejto základnej škole si sympatická učiteľka zbalila veci a odišla.

Médiá zverejnili, že jej odchod bol dobrovoľný a dokonca z osobných dôvodov. Sama sa však k tomu vyjadrila takto: “Nemala som na výber. Pritom som nič zlé neurobila. Nebola som nahá, nemala som s nikým sex a nebrala som drogy. Nečakala som, že sa video dostane k rodičom mojich žiakov. Vzniklo v mojom voľnom čase. Žijeme v 21. storočí.

Zdroj: Dailymail.com | Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)