Je to už pár dni, čo sme vám priniesli informáciu, že svetlo sveta uzrie dlho očakávaný Tony Hawk Pro Skater 5. Vydanie je naplánované na tento rok, presnejšie ku koncu roku 2015, avšak konkrétny dátum zatiaľ nie je známy.Aby sme vám toto čakanie spríjemnili, tu je zoznam hrateľných postáv, ktoré sa objavia v titule THPS 5:

Tony Hawk

Riley Hawk

Nyjah Huston

Aaron Homoki

Ishod Wair

Lizzie Armanto

Chris Cole

David Gonzalez

Leticia Bufoni

Andrew Raynolds

Tak čo hovoríte? Chýba tam nejaké meno alebo by ste niekoho vylúčili? Je možné, že sa zoznam zmení, my dúfame, že v zozname nájde svoje miesto meno Rodney Mullen, Chad Muska či Joey Brezinsky.

Teraz trošku smutná správa pre majiteľov old-gen hracích konzol. Pár dni kolovala na internete správa, že pre majiteľov old-gen konzol nebude dostupný online multiplayer. Túto správu, nanešťastie, potvrdilo štúdio Activision, ktoré však nevyslovilo žiadny pádny dôvod, prečo konzoly Xbox 360 a PS3 budú ochudobnené o multiplayer. Štúdio sa ale vyjadrilo ohľadom ceny samotnej hry. Pokiaľ teda máte v pláne obohatiť svoju zbierku THPS hier, siahnete si pomerne hlboko do vrecka. Cena hry pre old-gen konzoly bude približne 40 dolárov (približne 35 €) a pri next-gen konzoly 60 dolárov (približne 53 €).

Ďalšie novinky by mali byť dostupné v priebehu nasledujúcich týždňov, takže nás sledujte.

Foto: gamespot.com

Autor: Matej M.