Na televízne obrazovky prichádza nový program, ktorý sa bude snažiť riešiť krízy v partnerských vzťahoch. Na tom by nebolo nič čudné, keby dvojica s odborníkmi nerozoberala aj sex, ktorý bude krátko pred tým prevádzať v uzavretom boxe bez okien priamo na pódiu. Nie nadarmo je šou nazvaná Sex Box.Ak ste sa pri úvodných riadkoch začali tešiť, že konečne budete mať čo pozerať aj na našich slovenských kanáloch, musíme vás sklamať. Šou Box totiž vysiela americká stanica We TV, ktorá má už za sebou aj piatkový prvý diel.

V relácii sa vždy predstavia 3 dvojice, ktoré preberajú svoje intímnosti so psychológom, sexuológom a kňazom. Potom sa každý pár šupne do uzavretej krabice na pódiu, kde by sa mal pomilovať a následne o tomto akte opäť porozprávať prítomným odborníkom. Sex však nikto neuvidí. Napriek tomu sa na reláciu už teraz vrhá vlna negatívnej kritiky. Skupiny Parents Television Council, One Million Moms a National Center on Sexual Exploitation sa pričinili o zozbieranie 38 tisíc podpisov v petícii, v ktorej vyzývajú americkú stanicu k tomu, aby šou z vysielania stiahli.

Sex na pódium však nemá za úlohu pritiahnuť len pozornosť divákov, ale aj vyplaviť endorfíiny z tela aktérov, ktorí môžu následne uvoľnenejšie hovoriť o svojich problémoch. Aspoň to prezradil jeden z terapeutov Donaghuea. Nuž zaujímavá teória.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)