Viete si predstaviť, že potíte vo fitku krv a bezostyšne pri tom ukazujete svojho bimbasa všetkým naokolo? V New Yorku je to už bežná vec – ľudia tam totiž cvičia úplne nahí! Tréningy bez oblečenia si získavajú čoraz väčšiu popularitu, je teda len otázkou času, kedy táto revolúcia v cvičení dorazí aj k nám!S týmto netradičným spôsobom posilňovania začalo Hanson Fitness začiatkom tohto roku, pričom otvorilo niekoľko skupín nahých tréningov – pre mužov, pre ženy a predstavte si, že jedna skupina je dokonca určená pre obe pohlavia! Nezabúdajú však ani na hanblivejšie typy – tí si môžu objednať súkromný nahý tréning s trénerom! Cieľom takého cvičenia naholo je prinútiť ľudí, aby si dostatočne všímali, či trénujú poctivo a zapájajú pri tom všetky svaly. Prácu to tak uľahčí aj samotnému trénerovi, ktorý hneď odhalí, ak cvičíte nesprávne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Pri nahom cvičení sa kladie dôraz na posilňovanie celého tela a pracuje sa najmä s vlastnou váhou. Jednoznačným prínosom formovania postavy bez akéhokoľvek odevu je aj fakt, že pokožka môže voľne dýchať a nikto sa nemusí zaoberať prepoteným šatstvom či výberom vhodného úboru. Či sa tento fenomén postupne rozšíri aj do iných kútov sveta, je zatiaľ otázne, no marketingový ťah je to každopádne skvelý!

Nahé cvičenie v New Yorku Hanson Fitness

Zdroj: businessinsider.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)