Ľudia sa so svojimi intímnosťami nezvyknú deliť len tak s hocikým. Aj tu však existujú výnimky. Jednou z nich je párik, ktorého zvedavosť ľudí prinútila k tomu, aby verejnosti prezradil pikantnosti zo svojho sexuálneho života. A z čoho vyplývala tá masová zvedavosť? To už vám je jasné asi aj z nadpisu, ale keby nie – “Uterine didelphys”, inak povedané zdvojená vagína.:)Krátko potom, ako sa užívateľ ,,twicethefunn” pochválil na stránke Reddit, že jeho priateľka Cassandra Bankson má dve siene rozkoše, bol zahltený množstvom otázok. Tu sú najlepšie z nich.

Cassandra-Bankson-2-vaginas

Aké boli tvoje prvé myšlienky, keď si to zistil?

Keď sme spolu začali chodiť, zmienila sa mi, že má dvakrát niečo, čo väčšina dievčat nie. Najskôr som nechápal, ale postupne sme sa k tomu dopracovali. Od prvej chvíle som s ňou bol preto, že ju mám rád a nielen kvôli se*u, čiže mi to vôbec neprekážalo. Bol som iba zvedavý, kým som to nevidel na vlastné oči.

 AK STE ZVEDAVÝ, AKO VYZERÁ DVOJITÁ VAGÍNA, MÔŽETE SI JU POZRIEŤ NA MANFORUM.SK >>> TU

Je to s ňou v posteli iné?

Určite áno. Hlavne si musím dávať pozor na to, kam ho vkladám a nemyslím tým zadok. Ľavá vagína mojej priateľky je užšia ako pravá, čiže zásun do nej je pre ňu nepríjemnejší a väčšinou bolí.

Double vagina

Vybral by si si radšej, keby mala štyri prsia namiesto dvoch vagín?

Keby som si mal vybrať, boli by to dve vagíny a dve prsia. Milujem ju taká, aká je a keby mala mať aj štyri prsia, zvykol by som si.

Používate ochranu pri oboch alebo pri jednej áno a pri ďalšej nie? Môže otehotnieť z oboch?

Áno, môže. Moja priateľka má nielen dvojitú vagínu, ale tiež aj dvojitú maternicu. To v princípe znamená, že môže byť tehotná s dvoma mužmi naraz. Dúfam ale, že to sa nikdy nestane.

AK STE ZVEDAVÝ, AKO VYZERÁ DVOJITÁ VAGÍNA, MÔŽETE SI JU POZRIEŤ NA MANFORUM.SK >>> TU

Zdroj|Foto: mirror.co.uk, dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.