Pred nejakou stovkou rokov zmenilo vynájdenie fotografie spôsob, akým celý svet mastu*buje. Temné doby o*anovania, ktoré sa spoliehali na vlastnú predstavivosť, už sú minulosťou, naopak tvorba p*rnografie zažíva svoj rozkvet. S nástupom internetu sa péčko znovuzrodilo. Naraz bolo možné nájsť požadovanú rozkoš k sebaukojeniu rýchlejšie a jednoduchšie, než kedykoľvek predtým.Ale ktorý typ filmov pre dospelých ľuďom poslúži najrýchlejšie? Našťastie sú tu týpci z Po*nhubu, ktorí péčkové dáta analyzujú už od roku 2013. Prišli napríklad na to, že vo sviatok Sv. Patrika sa počet vyhľadávania videí pre dospelých v zelených oblečkoch vyštverá na 9000 percentnú hranicu oproti priemeru. Alebo, že najobľúbenejšou péčkovou hviezdou v Rwande je Kim Kardashian. Aj to, že ruské, ukrajinské a bieloruské ženy si rady doprajú análne videjká.

Stránka s erotickým obsahom Po*nhub vytvorila zoznam všetkých žánrov péčka (ako anál alebo teensky) a zoradila ich podľa toho, ako dlho diváci toho daného žánru videá sledujú. Vznikol z toho rebríček od najkratších po najdlhšie sledovania, v ktorom tie najkratšie diváci vypli po siedmich minútach a 37 sekundách, zatiaľ čo najdlhšie sledované sa vyšplhali až na 11 minút a 13 sekúnd.

pornhub

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Existujú dva dôvody, prečo diváci určitého péčka veľmi dlho nevydržia. V tom najlepšom prípade bolo video tak žhavé, že sa divák okamžite uspokojil a video jednoducho vypol. V tom najhoršom bolo video tak zlé, že šiel divák ihneď hľadať ďalšie. Aby preklikávanie v druhom prípade neovplyvnilo výsledky, odrezali v Po*nhube návštevy z oboch pólov extrémne krátkych i dlhých sledovaní.

pornhub titulka

Zo zostávajúcich dát môžeme vyčítať, že ľudia najdlhšie sledujú videá v štýle „starý/mladá”, pre ktorých je typický chlapík po štyridsiatke, ktorý si to rozdáva s násťročnou alebo o pár rokov staršou ženou. Nie je prekvapením, že Po*nhub túto kategóriu priradil svojim štyridsať a viac ročným divákom, ktorí sa na jej sledovaní významne podieľajú, čo ostatne platí i pre kategóriu „zrelých žien”. Podľa Bryanta Paula, profesora z univerzity v Indiane, tieto výsledky odpovedajú skorším sexuologickým prieskumom. „Dá sa očakávať, že to starším pánom bude trvať o niečo dlhšie.” Naviac môžeme predpokladať, že si postarší mastiči nepotrpia na pretáčanie videí alebo ich vypínanie, ako u všetkých moderných vymožeností.

Kategórie púšťané najkratšiu dobu boli ryšavky, hentai, blondínky, školáčky, malé prsia, péčko z pohľadu prvej osoby, zadok, brunetky, veľké prsia a trojky. Väčšina z nich nejako súvisela s fyzickými dispozíciami hereckých hviezd. Na druhej strane spektra sú: „starý/mladá, zrelé ženy, gay, amatéri, černosi/černošky, casting – tie naopak viac súvisia so situáciami, v ktorých sú zasadené. „Najrýchlejšie by divákov mali ukojiť plodne vyzerajúce „ženy na vydaj”, ktoré v sebe snúbia ideálne páriace a reprodukčné hodnoty,” vysvetľuje Paul. Je to jednoduchá biológia.

pornhub 2

Preferencie strán péčka sa líšili aj naprieč divákmi a diváčkami. Najkratším časom stráveným pred ženským zrakom sa zo zoznamu môžu pýšiť: handjob, chlapské sólo, ázijské a vysokoškolské. To by znamenalo, že video, v ktorom by Aziat, vysokoškolák o*anoval pred kamerou, by malo byť tajným receptom k najrýchlejšiemu ženskému orgazmu. Paul nemá tušenie, prečo tomu tak je.

Poznamenal ale, že kategórie s dlhšími zhliadnutiami ako napríklad hentai, sa viac zakladajú na situačnom kontexte. „Hentai býva skôr pre tých, ktorých viac zaujíma príbeh, než samotný s*x,” hovorí Paul. „V príbehoch je viac fantázie.” Niektoré štúdie ukázali, že ženy sú viac vzrušené z príbehu, než z toho, ako to vyzerá. To môže viesť k domnienke, že sa ženám takéto videa páčia viac a majú väčšiu trpezlivosť so svojím uspokojovaním (oproti mužom, ktorých video po chvíľke prestane baviť a radšej prekliknú na iné).

Zdroj: vice.com |  Foto: vice.com, po*nhub.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.