„Prepáč, zlatko, musím ísť do práce.“ „Je sobota.“ „Do pekla!“ Nepremyslený scenár úteku, ktorý sa môže stať iba nepripraveným. Určite ho nechcete zažiť na vlastnej koži. Takto sa s ňou po spoločnej noci rozlúčite dôstojne!

Pripravte si scenár

Buďte na podobné situácie pripravený. Nemôžete improvizovať, ak sa chcete vyhnúť trapasu. Strápnili by ste ju aj seba. Presne, ako sme naznačili v úvode. Vyhovárať sa v sobotu ráno na potrebu ísť do práce je neuveriteľné. Vyhovorte sa radšej na bratranca, ktorý je po dlhom čase v meste a vy s ním máte dohodnutú schôdzku o… už o hodinu?!

Rozlúčte sa

Osobne, lístok s odkazom nie je akceptovateľný, najmä ak s ňou máte aj ďalšie plány. Zobuďte ju, rozlúčte sa a odíďte. Ak je ona u vás, najľahší spôsob, ako ju dostať z vášho domova, je pozvať ju na raňajky.

okno

Upracte po sebe

Ak ste u nej, nenechajte po sebe bordel. Pozbierajte fľaše, krabice od pizze, kondómy. Nezanechajte stopy, iba spomienky. S hygienou to je ako v kempe, vynechanie sprchy je v poriadku.

Buďte zdvorilý

Vždy poďakujete. Ak ju už nechcete vidieť, poďakujte. Ak sa s ňou chcete stretávať naďalej, poďakujte. Aspoň to si zaslúži.

Vyberte si pokračovanie

Ak sa s ňou stretávať nechcete a zdvorilo ste sa rozlúčili, máte plné právo „omylom“ stratiť jej číslo.

Ak sa s ňou stretávať chcete a neviete, či aj ona, nechajte jej to svoje, ona si už ďalej poradí.

Ak ste si istý, že je to obojstranné, neotáľajte, rovno si dohodnite ďalšie rande, poteší sa.

Pro tip na záver

Ak si neviete spomenúť na jej meno, vezmite ju do Starbucks ;)