„Ja som iná ako ostatné,“ či „každá z nás je výnimočná“. Počúvaš to od žien na každom kroku a jedného dňa tomu nakoniec uveríš. Čo ak by som ti však povedal, že to nie je až tak celkom pravda?
  To, čo ženy aj mužov poháňa, je v skutočnosti doslova primitívne. Vráťme sa na pár sekúnd do dôb pred tisíckami rokov, kedy jedinými potrebami ľudí bolo PREŽIŤ a ROZMNOŽOVAŤ sa. V našich génoch sú tak hlboko zakódované, že ovplyvňujú prakticky všetko, čo dnes robíme. Môžeš namietať, že ty máš nejaké koníčky a robíš veci z iných dôvodov. Nalejme si čistého. Všetko robíš iba preto, aby si mal pohodlnejší život, zarobil viac peňazí, zaujal krajšie a lepšie dievčatá, mal s nimi kvalitných potomkov a zachoval tak svoj rod. Bodka.

Čo chcú v skutočnosti muži?

V minulosti chlap potreboval vedieť loviť a nebyť ulovený. To ho naučilo postarať sa o seba, ovládnuť umenie taktiky a prežitia. Momentálne pre väčšinu človečenstva (s výnimkou nesamostatných mamičkiných miláčikov a deti boháčov, ktorí im všetko splnia) vcelku bezvýznamné veci, povieš si.

Silní muži majú problém rozmnožiť sa, ale nie hocijako!

Je ťažké nájsť schopnú ženu. Pri nie príliš peknej a obéznej si pomyslíš (okrem toho, že nemá kúska súdnosti, keď si dala tie obtiahnuté legíny a krátky top), že vaši potomkovia pravdepodobne „neprežijú“ v konkurencii. Ale keď sa pozrieš sexi, krásne a vyzývavé ženské, okamžite sa v tvojej hlave zapne príťažlivosť (a v nohaviciach erekcia). S takými sa chceš rozmnožovať a mať s nimi deti. Kolená sa ti roztrasú, dlane sa ti začnú potiť a zabudneš aj na to, kto si. Pretože už ich vidíš ako matku svojich detí a nerád by si niečo pokazil. Ale pokazíš…

Dnes je naozaj problém stretnúť babu, ktorá nebude iba do voza, ale aj do koča. Takú, ktorá dokáže nášmu potomkovi odovzdať zdravé gény a vychovať ho. Bude vedieť „udržiavať oheň“, pripraví večeru a spraví mužovi jeho domov útulnejším. Nezabudnime však ani na pravidelné vyprázdňovanie miešku (rozumej se*), uznanie a podporu.

Keď krása (nie) je všetko

Už počujem zástupy žien, ktoré na mňa kričia, že „krása nie je všetko“. Tie však doteraz nepochopili, že prvým kritériom, podľa ktorého ich muži hodnotia, je “obal”. Potom ďaleko, ďaleko, ďaleko nič, a až následne príde na rad aj povaha, inteligencia, charakter… Ak si priemerná, pravdepodobne si nájdeš aj priemerného samca, s ktorým budete mať priemerné deti. Kruté, ale taký je život.

Zober si napríklad športovcov či boháčov. Ich ženami sú topmodelky, moderátorky a iné krásne ženy. Jednoducho je to tak, my chlapi ideme primárne po výzore. A nakoniec, každý získa iba takú partnerku, akú si sám zaslúži. Preto treba pracovať hlavne na sebe. Akceptujme to konečne ako fakt, a zbytočne si nemaľujme medové fúzy popod nos.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Autor blogu akozbalit.sk. Najväčší možný guru na balenie dievčat na Slovensku. Dokonca sa tým živí a môžete sa prihlásiť na jeho prednášky alebo sledovať online video kurzy.