Internet je plný krásnych  žien, no máloktoré v dnešnej dobe dokážu byť na úrovni a zvodné zároveň. Pia Muehlenbeck taká je. Pôvodom Nemka, ktorá žije v austrálskom Sydney, si vďaka kráse a dokonalej postave získala milióny fanúšikov po celom svete.Pia je zakladateľkou viacerých agentúr a sama sa živí ako fitness modelka. Ak sa pozriete na túto krásnu brunetku, nenájdete na nej jedinú chybičku. Krásna tvár, opálené telo, plné prsia, ploché bruško, dokonalý zadok a dlhé nohy. Veľa fotí, športuje a taktiež cestuje, čo môžete vidieť na jej sociálnych sieťach. Veď len na Instagrame má viac ako 1 milión odoberateľov.

Pia Muehlenbeck 1 Pia Muehlenbeck 2 Pia Muehlenbeck 3 Pia Muehlenbeck 4 Pia Muehlenbeck 5 Pia Muehlenbeck 6 Pia Muehlenbeck 7 Pia Muehlenbeck 9 Pia Muehlenbeck 10 Pia Muehlenbeck 11 Pia Muehlenbeck 12 Pia Muehlenbeck 13 Pia Muehlenbeck 14 Pia Muehlenbeck 15 Pia Muehlenbeck 16

Zdroj: Youtube.com, Instagram.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.