Prehrievanie notebooku nie je ničím výnimočný jav. Zrejme sa budete čudovať, ale poznáme spôsob, ako výrazne znížiť teplotu vášho laptopu bez toho, aby ste ho čo i len otvárali, nedajbože, chladili v mrazáku! 

Je načase zjednodušiť si život a použiť ďalší life hack, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť každodenný problém – zastaviť prehrievanie notebooku alebo možno aj iného zariadenia. Postup je úplne jednoduchý. V miestach, kde prehrievanie dosahuje najvyššiu intenzitu (prevažne nad klávesnicou), poukladajte vedľa seba na kôpky medené mince tak, ako vidíte na obrázku.

trik s mincami, trik s centami, prehrieva sa notebook, prehrieva sa laptop, ako odstránim prehrievanie, problém s prehrievaním, využitie centových mincí

Ak stále nechápete, ako je možné, že mince znížia teplotu vášho zariadenia, kúzlo funguje vďaka tomu, že meď má vysokú tepelnú vodivosť a tým doslova vysaje teplo z vášho prehriateho laptopu. Navyše istotne máte v peňaženke hŕbu nepotrebných centov, ktoré môžete takto šikovne využiť. Dúfame, že tento trik vyskúšate a dáte nám vedieť, či ste svoj horúci problém nadobro odstránili.

Zdroj/Obrázok: YouTube.com