36-ročný Brit sa počas zábavy s kamarátmi v bare poriadne odviazal. V priebehu hodiny zjedol celé balenie modrých piluliek. Plánovaná zábava sa zmenila na utrpenie a následný pobyt v nemocnici!Daniel Medforth si chcel poriadne vyhodiť z kopýtka. S kamarátmi sa dobre bavili a popíjali, keď šialený Brit dostal ešte šialenejší nápad – zjesť celé balenie viagry. Pred príchodom domov sa chcel asi iba sexuálne povzbudiť. Pravdepodobne ešte viagru neskúšal a precenil svoje schopnosti.

“Cítil som sa malátny, krútila sa mi hlava a mal som halucinácie. Všetko som videl zeleno. Navyše som mal brutálnu erekciu, ktorá nie a nie ustúpiť”. vyjadril sa samotný aktér Daniel.

Po príchode domov to prezradil manželke, ktorá ihneď zavolala do nemocnice, kam bol Daniel prevezený. V nemocnici zostal 36 hodín na pozorovaní. Brit sa priznal, že lekári sa o neho starali a boli veľkí profíci, ale jedno nedokázali až tak skryť, a to smiech nad celou touto situáciou.

Teraz pozor! Danielova erekcia trvala neuveriteľných 5 dní vkuse! Viete si to predstaviť, keby vám vaša pýcha stála 5 dní? Šialené!

Nakoniec všetko dobre dopadlo a manželka mu tento žartík odpustila.

Zdroj: thesun.co.uk, cdn2.scdlifestyle.com