Nudíte sa a neviete čo od dobroty? Tak sa pridržte! Pripravili sme si pre vás zoznam najšokujúcejších stránok, ktoré ponúka internet. Zoznam obsahuje tak šokujúce obrázky a videá z celého sveta, že sa sám budete diviť, prečo ste na to vôbec klikli. Určite svetoznáme „2 girls 1 cup“ pozná už skoro každý, ale aj zvyšok? Posúďte, ktorá stránka vás najviac šokovala. Ale pozor, len na vlastnú zodpovednosť! Autor neručí za váš pevný psychický stav a zdravý spánok na niekoľko nocí.1. Special Fried Rice

Faktor šoku: 98 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka: www.specialfriedrice.net

Special Fried Rice je pre mužov niečo ako Bluewaffle pre ženy. Kto nepozná, spozná. SFR sa objavil na internete približne v tom istom období ako Bluewaffe a okamžite vystrelil v rebríčku Offended – Encyclopedia Dramatica na prvé miesto nechutnosti. Vtipné na tom je, že toto slovné spojenie patrí medzi top vyhľadávané stránky vo vyhľadávači gúgl (smutné je, že navštevovanosť tejto stránky je oveľa väčšia ako súčet návštevností najznámejších svetových stránok o varení a online receptoch).

2. BlueWaffle

Faktor šoku: 94 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka:  www.bluewaffle.net

Predtým, ako sa stalo slovo Bluewaffle fenoménom, pôvodný obrázok sa šíril pod názvom „BlueSky“. Až v roku 2008 sa udomácnil so súčasným pomenovaním a zdrojovou stránkou. Na začiatku roka 2010 sa Bluewaffle stalo virálnym vďaka hre “Google Bluewaffle and Click I’m Feeling Lucky” (vygúgli Bluewaffle a klikni, že sa cítiš šťastný). Okamžite sa stalo jednou z najšokujúcejších stránok internetu, pričom mesačne ju navštevovalo 15 miliónov rôznych užívateľov. Bluewaffle sa stal tak virálnym, že sa šíril videami a paródiami na Youtube a má silný dopad na rôzne stránky na Facebooku či Twitteri.

3. Lemonparty

Faktor šoku: 76 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka:  www.lemonparty.org

Aj keď táto stránka patrí už medzi staršie „klasiky“, Lemonparty sa stále drží na vysokých miestach šokujúcich stránok. Termín „lemon“ (citrón) sa často používa na opis staršieho muža Aziata. Takže si môžete predstaviť, že Lemonparty zobrazuje skupinu viacerých dedkov. Ale tu sranda končí. Aj keď Lemonparty pôvodne nepatril medzi šokujúce obrázky, do pozornosti ho dostali až médiá a rôzni americkí herci, ktorí to neustále spomínali a propagovali (spomenúť možno herca Jonah Hilla, ktorý toto slovné spojenie používa v každom svojom interview).

Najšokujúcejšie webstránky internetu

4. Hai2u

Faktor šoku: 82 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka:  www.hai2u.com

Ak vám niečo uviazlo v hlave, nejaká myšlienka a neviete sa jej zbaviť, potom Hai2u vám ju určite pomôže vymazať nadobro, že i diabol sa zdá byť úbohý v porovnaní s týmto obrázkom. Momentka, ktorá zachytáva nie práve najkrajší okamih páriku pri sexuálnom akte a nik vám nepomôže zniesť vaše muky pri tom pohľade. Bojíte sa? Existuje len jeden spôsob, ako to zistiť…

5. Jarsquatter

Faktor šoku: 97 %

Pôvodný zdroj: video

Stránka:  www.jarsquatter.com

Predstavte si jahodový džem pod vašimi nohami. Aj keď táto stránka nie je až tak známa ako iné položky z tohto zoznamu, Jarsquatter zostáva priamo na vrchole ako jedno z najviac nechutných a šokujúcich videí na internete. To, čo sa začína ako jednoduchý sexuálny pôžitok, sa čoskoro zmení na horor. Toto je dokonalé video, ktoré varuje o tom, čo sa môže stať počas sólo hrania, ak príliš experimentujete.

6. Goatse

Faktor šoku: 91 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka:  www.goatse.fr (mirror)

Do roku 2004 sa jednalo o najznámejší obrázok na svete a najšokujúcejšiu stránku na internete. Kto nevidel, nevie o čo „prichádza“. Goatse sa stalo fenoménom na internete, splodil nespočetné množstvo paródií – najpozoruhodnejšie sa objavilo dokonca v BBC News v podobe paródie na logo olympijských hier v Londýne.

Stressed shocked woman sitting at table in front of computer

7. 2 Girls 1 Cup

Faktor šoku: 92 %

Pôvodný zdroj: video

Stránka:  http:2girls1cup.ca

Pravdepodobne najznámejšia a najslávnejšia šokujúca stránka s videom. Toto „krásne“ video sa stalo globálnym viralom v októbri 2007 a odvtedy bol tento pojem parodovaný azda vo všetkých kútoch Zeme od filmov cez televíziu až po tlač. Poznajú ho mnohí, videl ho takmer každý. Netreba ani viac hovoriť.

8. Tubgirl

Faktor šoku: 90 %

Pôvodný zdroj: obrázok

Stránka:  www.tubgirl.ca

Aj keď sa zdá, že žena na obrázku je dcéra muža z Goatse, Tubgirl je ďalšia dlhoročná šokujúca internetová stránka. Zahrňuje klasickú japonskú „kuchyňu“, ktorá umocňuje obraz hrôzy. Tubgirl vzhliadlo tisíce a tisíce zvedavcov a pravdepodobne im vypálilo oči. Existuje aj pokračovanie, druhá fotka podobne gurmánsky ladená, Tubgirl2, ale, bohužiaľ, nie je tak široko známa.

9. Meatspin

Faktor šoku: 54 %

Pôvodný zdroj: video

Stránka:  www.meatspin.com

„You spin me right round baby right round“ – a opakuje sa to stále dokola. Tento song je hlavnou témou tejto webovej stránky. V dnešnej dobe je to skôr už vtipné video, ale vo svojich začiatkoch patrilo medzi prvé šokujúce videá na internete voľne šíriteľné a fórami spomínané. Meatspin ľahko láka divákov do hypnotického tranzu, z ktorého niet úniku. Veď posúďte sami.

10.

Dostali ste sa až sem? Tak v tom prípade vám gratulujeme, ale upozorňovali sme vás. A ak si myslíte si, že niečo v zozname chýba, pokojne nám to napíšte do komentára…