Meno Emily Ratajkowski u nás nie je až tak známe, no tvár jeho nositeľky vám už možno niečo hovorí. Ide o 23-ročnú modelku, z ktorej sa vám minimálne podlomia kolená.Emily nepatrí medzi klasické modelky z mól, ktoré vyzerajú ako vešiak. O to lepšie! Prírode môže ďakovať za tak nádherné bujné poprsie! Táto 23-ročná kráska žije v Los Angeles, ale jej korene siahajú do Anglicka a neďalekého Poľska. Jej výhodou nie je len dokonalá vizáž, ale aj to, že sa vôbec nehanbí, preto sa jej ponuky hrnú z každej strany.

2-pornhub-2014-browser-traf

Sexy modelku ste mohli vidieť napríklad aj vo videoklipe Blurred Lines od Robina Thicka, kde sa mihla aj v Evinom rúchu alebo Love Somebody od Maroon 5. Taktiež sa už objavila v magazínoch Sports Illustrated, Esquire, ktorý jej minulý rok pridelil titul najkrajšej ženy sveta či v novembrovom GQ. Pre posledný menovaný pánsky magazín Emily odhodila šaty pred objektívom slávneho Terryho Richardsona, z čoho vznikol naozaj veľmi horúci fotoset. Jej zatiaľ poslednou pracovnou vychytávkou je kampaň na spodné prádlo pre švédsku módnu značku H&M. Pôvabná Emily sa stala tvárou kolekcie jar/leto 2015, no v tomto prípade sú jej prednosti zakryté.

Untitled-14 Untitled-13 Untitled-11 Untitled-9 Untitled-7 Untitled-6 10Untitled-8

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)