Rozhodli sme sa urobiť sériu videí a prepísaných článkov, v ktorých by sme vám postupne predstavili celú redakciu ManMagazin.sk. No a koho by sme mali predstaviť prvého, ak nie nášho šéfredaktora Ondreja.

 

Meno, pozícia: Ondrej, šéfredaktor, Bydlisko: Bratislava, Vek: 31

Prečo píšeš pre ManMagazin.sk?

Pretože ManMagazin.sk vlastne vlastním :-). ManMagazin.sk vznikol nie veľmi dávno, premenovaním SLOVAK MAN Magazínu, ktorý sme vydávali ako tlačený časopis od roku 2013 do konca roka 2014. Na prelome rokov 2014/2015 sme magazín „preklopili“ iba do online podoby a po definitívnom rozhodnutí pokračovať najbližšie obdobie iba ako online / web magazín sme ho premenovali na ManMagazin.sk, ktorý ku dnešnému dňu číta viac ako 450.000 unikátnych čitateľov za mesiac, čo je veľmi pekné číslo. Nedávno sme sa začali venovať aj novým projektom, ktoré skúšame: www.slovakwoman.sk, www.magazinzdravie.sk, www.slovenskemamicky.sk alebo www.sportovymagazin.sk a ďalšie.

O čom najčastejšie píšeš?

Píšem rôzne témy, o ktorých si myslím, že by mohli ľudí zaujímať. Od zábavných tém, cez se*uálne témy, témy o ženách, autá, technike, … Robím rozhovory, aj keď dávno som už nejaký dobrý nespravil, momentálne ma trošku v tomto predbieha moja milá kolegynka Dianka z SlovakWoman.sk, ktorá robí celkom pekné rozhovory napríklad tento rozhovor s Misskou.

Čo ťa najviac baví na práci pre ManMagazin.sk?

Ako som už povedal, je to také moje dietko. Bol som pri všetkom, čo sa tu kedy stalo. Som rád, že som bol pri tom a som rád, že ManMagazin.sk je tam, kde teraz je. Baví ma na tom to, že nerobím nič nasilu, ráno nevstávam s pocitom, že niečo musím, ale že idem robiť niečo, čo ma neskutočne baví a napĺňa. Sledujem dianie a snažím sa získať nejakú tému, ktorá by bola zaujímavá pre slovenského muža, aj keď v podstate sme dnes už zameraní aj trošku mimo Slovensko. Nie však prioritne, v prvom rade si chceme udržať pozíciu jednotky a všetkému, čo bude naviac, sa budeme len tešiť.

Čo ťa najviac šokovalo na práci pre ManMagazin.sk?

Okrem niektorých nevydarených spoluprác s redaktormi a zopár inzerentov, ktorí nám nezaplatili za naše služby ma šokovalo, aj keď nie že by som bol z toho nejako mimo, ale skôr som sa na tom zabával: keď som napísal článok Frajerka je strata času, koľko ľudí sa na tom pohoršovalo. Dokonca mi na Facebooku písali moji známi, vystrašení, že či to myslím vážne (smiech). Nepochopili, že naše články sú písané s ohromnou dávkou nadsázky, recesie a satiry. Píšeme články, aby sme ľudí bavili. Našimi hlavnými témami nie sú žiadne vážne témy. Život by mal byť aj o príjemných veciach a zábave. Nemôžeme brať vždy všetko vážne. Najmä nie dnes, keď sa už aj seriózne spravodajské servery snažia predbiehať, ktorý prinesie väčšiu uletenú hovadinu.

5 webov, bez ktorých nemôžem byť ani jeden deň:

Gmail, Facebook, ManMagazin, SlovakWoman a KurvaZľava.sk :-). To posledné je fór, pre menej chápavých (smiech).

Tvoj článok na ManMagazin.sk, na ktorý si najviac hrdý:

Som hrdý hlavne na články, ktoré píšu ľudia v mojom tíme v rámci celého vydavateľstva. Páčil sa mi môj posledný dobrý článok, ktorý som robil v Prahe so Slovenskou exkluzívnou spoločníčkou. To si určite prečítajte, ak ste ho nečítali, je to veľmi zaujímavé (smiech).

Článok iného redaktora, ktorý si najviac vážiš na ManMagazin.sk:

Videočlánok o tom, ako si nevážime našu planétu, ako máme pomýlané hodnoty, ako je tento svet vlastne celý naruby. O tom, ako devastujeme prírodné dedičstvo, ktoré sme dostali vlastne úplne zdarma, aj keď to, že si ho človek prisvojil vlastne neznamená, že my sme dediči toho prírodného dedičstva. Nie je na to žiadna zmluva (smiech).

Najviac šokujúci článok na ManMagazin.sk:

Z pohľadu toho, že je veľmi úspešný, je pre mňa veľmi šokujúci článok o kauze Duška Gogu. Z pohľadu šokujúcich informácií, aby som sa neopakoval, to bude článok o perverzných rekordoch. A tiež veľmi šokujúci článok je Pravda o pohlavnom styku od Jimma Jeffriesa. Alebo, veľmi príjemný šok bol test Tesly, na ktorej som sa mal možnosť voziť, to bolo niečo fantastické.

Odkaz čitateľom?

V prvom rade chcem veľmi pekne poďakovať, že nás sledujete. Držte nám palce. Robíme všetko pre to, aby ste boli spokojní, aby ste sa na našu stránku radi vracali a ak môžem ja osobne niečo urobiť pre to, aby ste boli spokojní, tak napíšte pokojne komentár pod tento článok. Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, Pintereste, Twitteri alebo Youtube. A ďakujem, že ste si prečítali tento článok, asi to bola veľká nuda :-).